Łódź Dąbrowa
ul. Juliusza Kossaka
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
230 000
Powierzchnia
37
Cena za m²
6216
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Dąbrowa, ul. Juliusza Kossaka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Dąbrowa, ul. Juliusza Kossaka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Dąbrowa, ul. Juliusza Kossaka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Dąbrowa, ul. Juliusza Kossaka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Dąbrowa, ul. Juliusza Kossaka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Dąbrowa, ul. Juliusza Kossaka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Dąbrowa, ul. Juliusza Kossaka. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Dąbrowa, ul. Juliusza Kossaka. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe przy ul. Kossaka, mieszkanie do ewentualnego odświeżenia, podłogi w pokojach z mozaiki dębowej, odświeżanej ok 2lata temu, na ścianach gładzie, kuchnia z meblami na wymiar, w kuchni, przedpokoju i łazience- terakota i glazura. W przedpokoju meble w zabudowie. Wymieniona elektryka,hydraulika, gaz. Drzwi wejściowe- antywłamaniowe, okna PCV, Rolety w pokojach na wymiar (przeciwsłoneczne) .
Ogólnie mieszkanie do wprowadzenia. Więcej informacji pod numerem telefonu. ZAPRASZAM.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m²
  • 4 piętro w bloku
  • Łódź, Dąbrowa, ul. Juliusza Kossaka
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Dąbrowa, Juliusza Kossaka Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.