Wrocław Lipa Piotrowska
ul. Bazyliowa
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
780 000
Powierzchnia
79
Cena za m²
9873
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Lipa Piotrowska, ul. Bazyliowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Lipa Piotrowska, ul. Bazyliowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Lipa Piotrowska, ul. Bazyliowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Lipa Piotrowska, ul. Bazyliowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Lipa Piotrowska, ul. Bazyliowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Lipa Piotrowska, ul. Bazyliowa. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

SPRZEDAM MIESZKANIE O POWIERZCHNI 79,11M2 oraz 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym pod budynkiem na osiedlu Lipa Piotrowska. Nieruchomość składa się z: - Salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon; - 3 pokoi ( w tym 1 pokój z wyjściem na balkon), osobnej łazienki, osobnego WC. Kuchnia w zabudowie ze sprzętami AGD. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, w pobliżu znajdują się tereny spacerowe, ścieżki rowerowe , plac zabaw. Na osiedlu jest również przedszkole i żłobek. Komunikacja: - linia autobusowa nr 111,143,108, 105 . Dobry dojazd do AOW oraz do ul.Obornickiej i Żmigrodzkiej.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 79 m²
  • 1 piętro w bloku
  • Wrocław, Lipa Piotrowska, ul. Bazyliowa
  • Balkon, miejsce w hali garażowej
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Wrocław Lipa Piotrowska, Bazyliowa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.