Pińczów
ul. Batalionów Chłopskich
biuro na sprzedaż

Cena
1 250 000
Powierzchnia
950
Cena za m²
1316
Ogłoszenie
Biuro Pińczów, ul. Batalionów Chłopskich. Zdjęcie 1 Biuro Pińczów, ul. Batalionów Chłopskich. Zdjęcie 2 Biuro Pińczów, ul. Batalionów Chłopskich. Zdjęcie 3 Biuro Pińczów, ul. Batalionów Chłopskich. Zdjęcie 4
Lista zdjęć

Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 1 167 m 2 .

Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy o powierzchni użytkowej 949,55 m 2 . Obiekt posiada 3 kondygnacje wraz z piwnicą. Wewnątrz mieszczą się różnorodne powierzchnie biurowe (m.in. w układzie gabinetowym, większe pokoje, sale), pomieszczenia socjalne, gospodarcze i techniczne. Nieruchomość do odświeżenia i szybkiej adaptacji (wewnątrz puste powierzchnie) według własnych potrzeb na cele biurowo-usługowe.

Obiekt z bardzo dobrą ekspozycją oraz wjazdem od ulicy Batalionów Chłopskich i ulicy Klasztornej. Na działce utwardzony teren z miejscami postojowymi. Budynek wyposażony w instalacje elektryczną i wodno-kanalizacyjną oraz ogrzewany z własnej kotłowni olejowej.

Sąsiedztwo stanowi zabudowa jedno i wielorodzinna, placówki użyteczności publicznej (m.in. Muzeum Regionalne, Urząd Skarbowy - 250 m, Starostwo Powiatowe - 500 m, Urząd Miejski - 550 m) oraz obiekty handlowo-usługowe (duży dyskont spożywczy - 400 m). Przystanek autobusowy oddalony o 300 m.

W pobliżu


250 m - Muzeum Regionalne, Urząd Skarbowy
300 m - przystanek autobusowy
400 m - duży dyskont spożywczy
500 m - Starostwo Powiatowe
550 m - Urząd Miejski


Uwarunkowania planistyczne

Nieruchomość zgodnie z informacją Urzędu Miejskiego w Pińczowie posiada uchwalony w 2009 r miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który mówi, ze obszar działki nr. 134 położonej w Pińczowie w obrębie 13 znajduje się na terenach oznaczonych symbolami „A UA 10 - tereny usług administracyjno-biurowych”.

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie ograniczonego prawa rzeczowego na rzecz Orange dla infrastruktury technicznej w zakresie:

1) powierzchni 308,25 m 2 w budynku, na zasadzie użytkowania

2) powierzchni 2,92 m 2 na gruncie, na zasadzie służebności przesyłu

3) powierzchni 18 m 2 na elewacji budynku, na zasadzie służebności przesyłu

4) powierzchni 4 m 2 na dachu budynku, na zasadzie służebności przesyłu

Ponadto na rzecz Poczty Polskiej ustanowione ograniczone prawo rzeczowe - użytkowanie powierzchni 327 m 2 .

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Michał Dziarmaga - Pośrednik (licencja nr: 6987)

--------------------------

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Firma prowadzona pod nadzorem licencjonowanego pośrednika.

  • ul. Batalionów Chłopskich, Pińczów, powiat pińczowski
  • Na sprzedaż biuro o powierzchni 950 m²
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Pińczów, Batalionów Chłopskich Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.