Bytom Stroszek
ul. Stanisława Wojciechowskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
249 000
Powierzchnia
64
Cena za m²
3891
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1968
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Stroszek, ul. Stanisława Wojciechowskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Stroszek, ul. Stanisława Wojciechowskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Stroszek, ul. Stanisława Wojciechowskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Stroszek, ul. Stanisława Wojciechowskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Stroszek, ul. Stanisława Wojciechowskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Stroszek, ul. Stanisława Wojciechowskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Stroszek, ul. Stanisława Wojciechowskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Stroszek, ul. Stanisława Wojciechowskiego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Dzień dobry. Mam do sprzedania fajne ustawne mieszkanie 3 pokojowe mieszczące się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku mieszczącym się w Bytomiu dzielnica Stroszek. Mieszkanie posiada okna plastikowe wymieniona instalacja elektryczna i kanalizacyjna, centralne ogrzewanie bez podzielników. Klatka schodowa po remoncie, zrobiony też dach. Lokalizacja jest bardzo fajna, wszystko jest pod nosem, sklep, przystanek, przedszkole, szkoła no i garaż (jest on obok przedszkola, a je widać z okna:) ) Do mieszkania przynależy duża piwnica. Garaż jest w cenie murowany z kanałem.. teraz zdobyć gdzieś garaż pod nosem graniczy z cudem.. Mieszkanie będzie wolne październik - listopad 2021 roku. Meble w dużym pokoju i kuchnia na pewno zostaną także na początek już coś będzie. Mieszkanie do pomalowania wg własnego gustu i można mieszkać. Nie wiem czy wszystko napisałem jak coś to proszę dzwonić pisać a na wszystko postaram się odpowiedzieć.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m²
  • 1 piętro w 2-piętrowym bloku bez windy z 1968 roku
  • Bytom, Stroszek, ul. Stanisława Wojciechowskiego
  • Piwnica, garaż
  • Mieszkanie w dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Bytom Stroszek, Stanisława Wojciechowskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.