Łódź Chojny
ul. Rolnicza
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
590 000
Powierzchnia
75
Cena za m²
7765
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Chojny, ul. Rolnicza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Chojny, ul. Rolnicza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Chojny, ul. Rolnicza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Chojny, ul. Rolnicza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Chojny, ul. Rolnicza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Chojny, ul. Rolnicza. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Chojny, ul. Rolnicza. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Chojny, ul. Rolnicza. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Witam mam do sprzedania nowoczesne mieszkanie na parterze w apartamentocu Chojny -Park.Mieszkanie o powierzchni 75,89 m2. Mieszkanie posiada dwa tarasy o powierzchni 75,82m2 do własnej aranżacji.Mieszkanie posiada 3 pokoje o powierzchni:
Pierwszy pokój 12,20m2
Drugi pokój 11,27 m2
Trzeci pokój 10,44m2
Z każdego pokoju jest wyjście na taras.
Salon z aneksem kuchennym 26,27m2 również z wyjściem na taras.
Mieszkanie posiada dwa przedpokoje o powierzchni 10,79 znajdują się w nim dwie duże szafy pod zabudowę . Łazienka o powierzchni 5,01m2.Osiedle jest zamknięte i chronione. Okna z salonu wychodzą na zachód a z pokoji na wschód.
Wszystkie pomieszczenia są przestronne oraz widne..Budynek został zbudowany w 2016roku.Na osiedlu znajdują się ogrodzone dwa place zabaw dla dzieci.

Okolica:
W pobliżu znajdziemy m.in. Delikatesy, pocztę, przychodnię lekarską, zakład fryzjerski, punkty gastronomiczne i inne punkty usług. Na najbliższe przystanki autobusowe dojeżdżają autobusy linii 63 oraz N3B, 52, 75A oraz 75B.
Szkoła, żłobek i przedszkole w pobliżu. Możliwość zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym w cenie 40.000 tys. zł (odrębna własność)
Biurom nieruchomości dziękujemy
SERDECZNIE ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA

  • Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 75,98 m²
  • parter w apartamentowcu
  • Łódź, Chojny, ul. Rolnicza
  • Taras, możliwość dokupienia garażu, aneks kuchenny
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Łódź Chojny, Rolnicza Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.