Dąbrowa Górnicza Gołonóg
ul. Włodzimierza Majakowskiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
195 000
Powierzchnia
38
Cena za m²
5132
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1900
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Gołonóg, ul. Włodzimierza Majakowskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Gołonóg, ul. Włodzimierza Majakowskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Gołonóg, ul. Włodzimierza Majakowskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Gołonóg, ul. Włodzimierza Majakowskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Gołonóg, ul. Włodzimierza Majakowskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Gołonóg, ul. Włodzimierza Majakowskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Gołonóg, ul. Włodzimierza Majakowskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Gołonóg, ul. Włodzimierza Majakowskiego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Gołonóg, ul. Włodzimierza Majakowskiego. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Gołonóg, ul. Włodzimierza Majakowskiego. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Gołonóg, ul. Włodzimierza Majakowskiego. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Gołonóg, ul. Włodzimierza Majakowskiego. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

OKAZJA!!!!   
Witam Serdecznie. Mam do zaoferowania przytulne mieszkanko dwu pokojowe z oddzielna i widną kuchnią. W obu pokojach gładzie na ścianach, przedpokuj w blazeri i kuchnia a wc całe w kafelkach i jest gotowe do zamieszkania bez żadnego wkładu. W bloku jest monitoring i przed oraz miejsce pargingowe. Blisko przystanki sklepy oraz szkoła i przedszkole widoczne z okna. Nadaje się również pod inwestycje np biura ze wzgledu na swoje położenie gdyż reklamy nie dało by się nie załuważyć z zewnatrz budynku. Istnieje mozliwosc rezerwacji na pewien okres dla zainteresowanych po wplacie minimum 5 tysiecy złotych zaliczki ;-)

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m²
  • 2 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1900 roku
  • Dąbrowa Górnicza, Gołonóg, ul. Włodzimierza Majakowskiego
  • Piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Dąbrowa Górnicza Gołonóg, Włodzimierza Majakowskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.