Szczecin Gumieńce

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
670 000
Powierzchnia
90
Cena za m²
7444
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Szczecin Gumieńce. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Szczecin Gumieńce. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Szczecin Gumieńce. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Szczecin Gumieńce. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Szczecin Gumieńce. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Szczecin Gumieńce. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Szczecin Gumieńce. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Szczecin Gumieńce. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Mieszkanie 4-pokojowe na pierwszym piętrze na osiedlu Nowa Cukrownia. Na powierzchnię 90 m2 składa się pokój dzienny z aneksem (31,82 m2), trzy pokoje (15,25m2 12,99m2 i 10m2), łazienka (5m2), korytarz (13,5m2) oraz wc (1,47m2), które obecnie zagospodarowane jest na pomieszczenie gospodarcze. Mieszkanie posiada dwa balkony.

W cenie mieszkania pozostaje stała zabudowa tzn. w pełni wyposażona kuchnia (zmywarka, płyta indukcyjna, okap, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka z zamrażarką. W pokoju oraz na korytarzu znajdują się dwie duże szafy. W pokoju dziennym stół z krzesłami, witryna, sofa, fotel, stół, stolik kawowy, komoda pod tv.
Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania.

Mieszkanie bardzo słoneczne, dobry układ pomieszczeń. Stosunkowo niskie opłaty do zarządcy. Osiedle z monitoringiem.

Na osiedlu znajduje się kilka placów zabaw, żłobek i przedszkole, poczta, piekarnia, sklep spożywczy, usługi kosmetyczne i medyczne, siłownia, dwie restauracje. W bliskim sąsiedztwie CH Rondo Hakena Park, Netto, Lidl, Auchan, Uniwersytet Szczeciński.

  • Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 90 m²
  • 1 piętro w bloku
  • Szczecin, Gumieńce
  • Balkon
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Szczecin Gumieńce Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.