Szukaj Dodaj

 Gdańsk Śródmieście, ul. Wałowa - Mieszkanie 3-pokojowe · 71 m² · 12 piętro Ogłoszenie wstrzymane

Cena: zapytaj ogłoszeniodawcę
Rata kredytu wynosi 0 zł miesięcznie. Zapytaj o kredyt
Cena: zapytaj ogłoszeniodawcę
Rata kredytu wynosi 0 zł miesięcznie. Zapytaj o kredyt
Skorzystaj z formularza po prawej stronie lub zadzwoń: tel. 583500623
  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,95 m²
  • 12 piętro w budynku z windą z 2017 roku
  • Gdańsk, Śródmieście, ul. Wałowa
  • Balkon, osobna kuchnia
  • Lokal numer 2/085, Termin odbioru: 2018 I kw.
Opis
Bastion Wałowa to prestiżowy projekt skierowany do osób, które czują, że ich miejsce jest w sercu miasta. Doskonała lokalizacja w pobliżu starówki pozwala czerpać z jej uroków na co dzień. Koncepcja architektoniczna osiedla współgra z estetyką otoczenia i wykorzystuje jego największe atuty takie, jak widok na panoramę miasta, zatokę i Motławę.

Plan zabudowy obejmuje cztery siedemnastokondygnacyjne budynki mieszkalne, w których powstanie 230 mieszkań. Do wyboru, w metrażach między 33,5 a 100 m², są kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4-pokojowe.


Lokalizacja w centrum Gdańska, w pobliżu starówki
Unikalny widok na panoramę miasta z wyższych kondygnacji
Inwestycja doskonale nadająca się na zakup pod wynajem
Duży, dwupoziomowy garaż podziemny
Prestiżowy charakter lokalizacji w pobliżu ważnych dla miasta obiektów (Pomnik Poległych Stoczniowców i Europejskie Centrum Solidarności)

Inwestycja położona przy ul. Wałowej oferuje doskonały dostęp do rozrywki, pracy i usług zlokalizowanych w centrum. Do starówki można dojść pieszo lub dostać się tramwajem wodnym, czynnym w sezonie letnim. W niewielkiej odległości od osiedla są przedszkola, szkoły, przychodnie, sklepy i przystanki komunikacji miejskiej. Bastion Wałowa to dobry wybór nie tylko dla tych, którzy szukają komfortowego lokum dla siebie i swojej rodziny, ale także dla inwestorów zainteresowanych zakupem mieszkania na wynajem.


Więcej o inwestycji

Podobne mieszkania z tej inwestycji:
Gdańsk Śródmieście, ul. Wałowa Mieszkanie · 3 pokoje · 60 m² · 11 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
zapytaj o cenę
Gdańsk Śródmieście, ul. Wałowa Mieszkanie · 3 pokoje · 60 m² · 12 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
zapytaj o cenę
Gdańsk Śródmieście, ul. Wałowa Mieszkanie · 3 pokoje · 60 m² · 11 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
zapytaj o cenę
Gdańsk Śródmieście, ul. Wałowa Mieszkanie · 3 pokoje · 72 m² · 11 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
zapytaj o cenę
Gdańsk Śródmieście, ul. Wałowa Mieszkanie · 3 pokoje · 63 m² · 12 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
zapytaj o cenę
Gdańsk Śródmieście, ul. Wałowa Mieszkanie · 3 pokoje · 63 m² · 15 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
zapytaj o cenę
Gdańsk Śródmieście, ul. Wałowa Mieszkanie · 3 pokoje · 57 m² · 5 piętro Widziałeś już to ogłoszenie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście obejrzanych.
zapytaj o cenę
Gdańsk Śródmieście, Wałowa Poland
Trwa ładowanie mapy..
Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.