Szukaj Dodaj

Koszalin, pl. Zwycięstwa - Mieszkanie 3-pokojowe · 49 m² · 4 piętro Ogłoszenie wstrzymane

271 315 zł
5503 zł / m²
Rata kredytu wynosi 893 zł miesięcznie.
271 315 zł 5503 zł / m²
Rata kredytu wynosi 893 zł miesięcznie.
  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,30 m²
  • 4 piętro w apartamentowcu
  • Koszalin, pl. Zwycięstwa
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
Opis
Ostatnie mieszkania w inwestycji. Przedstawiamy Państwu okazję zakupu ostatnich dwóch mieszkań w super lokalizacji Koszalina.
Inwestycja pod nazwą "APARTAMENTY ZWYCIĘSTWA 200" to jednoklatkowy sześciokondygnacyjny budynek mieszkalny oddany do użytkowania. Na parterze znajdują się dwa lokale użytkowe. Hala garażowa posiada 35 miejsc postojowych. Budynek z wysokiej klasy windą. Na parterze znajdują się dwa lokale użytkowe. Na piętrach 1-4 znajduje się po 9 lokali mieszkalnych 1, 2 i 3 pokojowych. Na 4 piętrze znajdują się największe dwupoziomowe apartamenty posiadające tarasy.
Lokalizacja: Budynek usytuowany jest w miejscu o bogatej infrastrukturze technicznej. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, przychodnia lekarska, przystanki autobusowe komunikacji miejskiej.
APARTAMENTY ZWYCIĘSTWA 200 to dobra propozycja inwestycji w przyszłość osób chcących czerpać korzyści z wynajmu apartamentów i ceniących sobie mieszkanie w centrum miasta.


Więcej o inwestycji

Koszalin, pl. Zwycięstwa Poland
Koszalin, pl. Zwycięstwa
Wycentruj na nieruchomości
Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.