Słupsk Centrum
ul. Stefana Batorego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
230 000
Powierzchnia
66
Cena za m²
3441
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1930
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 14 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 15 Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk Centrum, ul. Stefana Batorego. Zdjęcie 16
Lista zdjęć

Sprzedam dwa osobne mieszkania w domku jednorodzinnym. Każde z mieszkań w cenie 230 tys. PLN. Możliwa również zamiana na jedno 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z dostępem do windy. Pozostała kwota do dopłaty. 
Do mieszkań przynależą: piwnica, strych oraz działka o powierzchni ok. 708 m2. 
Mieszkanie na parterze 66,85 mkw. składa się z trzech niezależnych pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki. Do każdego pomieszczenia wejście z przedpokoju. Dwa duże pokoje, trzeci mniejszy. Kuchenka gazowa, cwu gazowe (kocioł w łazience). Łazienka z wanną, toaletą, umywalką, miejscem na pralkę. Okna drewniane. Ogrzewanie z pieca umieszonego w piwnicy na ekogroszek, rozprowadzenie rurami w piwnicy na kaloryfery w każdym pomieszczeniu na parterze. Niezależne liczniki.
Mieszkanie na piętrze 61,69 m2 składa się z trzech niezależnych pokoi , przedpokoju, kuchni i łazienki. Do każdego pomieszczenia wejście z przedpokoju. Dwa duże pokoje, trzeci mniejszy. Kuchenka gazowa, cwu z elektrycznego zasobnika pojemnościowego w łazience. Łazienka z prysznicem, toaletą, umywalką, miejscem na pralkę. Okna drewniane. Ogrzewanie z kozy/pieca. Małe jak na piętro skosy w pokojach od dachu. Niezależne liczniki.
Budynek poniemiecki, w miarę dobrym stanie technicznym jak na swoje lata.
Piwnica ok. 70 mkw. Możliwość adaptacji na osobne mieszkanie, tak na ulicy w podobnych domach zostało kilka przerobionych piwnic. Cztery osobne pomieszczenia, wejście niezależnie z korytarza, zejście do piwnicy z korytarza przed wejściem do mieszkania na parterze. Jedno pomieszczenie zostało podwyższone o około 40 cm, kiedyś mieścił się tam sklep spożywczy. W piwnicy siła 380V. Wyjście z piwnicy bezpośrednio na tył domu. Każda piwnica z osobnym oknem.
Strych ok. 40 mkw po podłodze. Wysoki strych z możliwością zaadoptowania na osobne mieszkanie lub przyłączenie do piętra. Zupełnie osobne, docelowe schody bezpośrednio z klatki schodowej. Dach bez ubytków, w dobrym stanie.
Na działce ok. 700 mkw. garaż z kanałem murowanym, ogród, szklarnia, liczne nasadzenia, żywopłoty. Tern ogrodzony z każdej strony, dwa lata temu od ulicy postawiony nowy płot systemowy wraz z bramą. Na samym podjeździe do garażu spokojnie mieszczą się 3 samochody.
Klarowny stan prawny całej nieruchomości, hipoteka nie obciążona kredytami itp. rzeczami, uporządkowany 8 lat temu. 
W razie pytań proszę o tel. w celu umówienia oglądania, ponieważ nie ma mnie na miejscu. Proszę o kontakt tel.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,85 m²
  • parter w 1-piętrowym domu wielorodzinnym z windą z 1930 roku
  • Słupsk, Centrum, ul. Stefana Batorego
  • Piwnica, garaż/miejsce parkingowe, ogródek, osobna kuchnia
  • Mieszkanie do zamieszkania, okna drewniane
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Słupsk Centrum, Stefana Batorego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.