Marki
ul. Wilcza
segmentowiec na sprzedaż

Cena
705 000
Powierzchnia
133
Cena za m²
5301
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2018
Ogłoszenie
segmentowiec, 5 pokoi Marki, ul. Wilcza. Zdjęcie 1 segmentowiec, 5 pokoi Marki, ul. Wilcza. Zdjęcie 2 segmentowiec, 5 pokoi Marki, ul. Wilcza. Zdjęcie 3 segmentowiec, 5 pokoi Marki, ul. Wilcza. Zdjęcie 4 segmentowiec, 5 pokoi Marki, ul. Wilcza. Zdjęcie 5 segmentowiec, 5 pokoi Marki, ul. Wilcza. Zdjęcie 6 segmentowiec, 5 pokoi Marki, ul. Wilcza. Zdjęcie 7 segmentowiec, 5 pokoi Marki, ul. Wilcza. Zdjęcie 8 segmentowiec, 5 pokoi Marki, ul. Wilcza. Zdjęcie 9 segmentowiec, 5 pokoi Marki, ul. Wilcza. Zdjęcie 10 segmentowiec, 5 pokoi Marki, ul. Wilcza. Zdjęcie 11 segmentowiec, 5 pokoi Marki, ul. Wilcza. Zdjęcie 12 segmentowiec, 5 pokoi Marki, ul. Wilcza. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Na sprzedaż gustownie i nowocześnie urządzony dwupoziomowy segment o pow. 133m² zlokalizowany w Markach przy ul. Wilczej 34. Budynek został oddany do użytku w 2018r, został zaopatrzony we wszystkie media oraz znajduje się na zamkniętym osiedlu.

Segment składa się z 3 poziomów:
Na poziomie parteru znajduje się wejście do mieszkania a wraz z przedsionkiem umiejscowione zostały piękne, podświetlane dębowe schody, którymi udajemy się na pozostałe piętra czyli część mieszkalną.
Na 1 piętrze mieści się niezwykle przestronny salon połączony z nowocześnie zaprojektowaną kuchnią wraz z wyspą kuchenną. Bezpośrednio z salonu mamy wyjście na balkon. Na tym samym piętrze mieści się również osobny pokój z bezpośrednim wyjściem na drugim balkon oraz łazienka.
Na 2 piętrze obecnie znajduje się sypialnia z garderobą, 2 pokoje, łazienka z prysznicem oraz antresola z zabudowaną szafą.
Do segmentu przynależy miejsce postojowe, położone bezpośrednio przy budynku, natomiast dom nie posiada ogródka.

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz i zostaje sprzedane z całym wyposażeniem (oprócz TV). Segment został całkowicie wykończony przez właściciela, natomiast do dnia dzisiejszego nie był zamieszkiwany. Nowoczesny projekt i wysoki standard wykonania to główne atuty prezentowanej nieruchomości.

Agencja Nieruchomości Sunset służy również pomocą w zbadaniu bezpłatnie zdolności kredytowej, jak również i uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup powyższej prezentowanej nieruchomości  

Zapraszamy do kontaktu !!

  • ul. Wilcza, Marki, powiat wołomiński
  • Na sprzedaż segmentowiec o powierzchni 133 m², 5 pokoi, wybudowany w 2018 roku
  • Budynek w stanie do zamieszkania
  • Balkon, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: cegła
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Marki, Wilcza Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.