Łódź
ul. Henryka Sienkiewicza
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
500 000
Powierzchnia
79
Cena za m²
6329
Piętro
1
Rok budowy
1945
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Henryka Sienkiewicza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Henryka Sienkiewicza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Henryka Sienkiewicza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Henryka Sienkiewicza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Henryka Sienkiewicza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Henryka Sienkiewicza. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Henryka Sienkiewicza. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź, ul. Henryka Sienkiewicza. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

M4 ul.Sienkiewicza !!

Duże , przestronne 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy, 1 piętro.Kamienica zadbana , wyremontowana, teren zamykany , brama wjazdowa na piolota , możliwośc parkowania na podwórku. Mieszkanie po remoncie , nie wymaga żadnych nakładów finansowych.Wysoki standard wykończenia mieszkania.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym , sypialni , pokoju z andresola, łazienka , przedpokój.Ogrzewanie własne , piec gazowy 2 funkcyjny..Doskonała lokalizacja , tuż przy ul.Piotrkowskiej .Miejsce odpowiednie zarówno do mieszkania dla rodziny jak i na wynajem.   Del-Arte Nieruchomości
ul. Romualda Traugutta 25 lok. 901
90-113 Łódź 

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 79 m²
  • 1 piętro w 4-piętrowej kamienicy z 1945 roku
  • Łódź, ul. Henryka Sienkiewicza
  • Piwnica, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź, Henryka Sienkiewicza Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.