Warszawa Wola
ul. Pustola
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
540 000
Powierzchnia
54
Cena za m²
10000
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Pustola. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Pustola. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Pustola. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Pustola. Zdjęcie 4
Lista zdjęć

Ogłoszenie prywatne. Oferta bezpośrednio od właściciela mieszkania. AGENCJOM I POŚREDNIKOM DZIĘKUJĘ I PROSZĘ NIE DZWONIĆ.
Sprzedam bezpośrednio mieszkanie własnościowe/wł. hipoteczna./54 m2 na Woli przy ul. Pustola. Lokal znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku. Budynek ocieplony wymieniony dach ,wszystkie media, przeprowadzony remont klatki schodowej.
Mieszkanie 3 pokojowe po remoncie, do lokalu przynależy piwnica o pow.4 m. Budynek jest w bardzo dobrej lokalizacji. W odległości ok. 10 nim stacja metra Ks. Janusza, 3 minuty do najbliższego przystanku autobusowego. W pobliżu znajdują się przedszkole, szkoła, sklepy, lokale usługowe. Wokół osiedla dużo zagospodarowanej zieleni.

Mieszkanie gotowe do zamieszkania, odświeżenia lub przeprowadzenia remontu.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku
  • Warszawa, Wola, ul. Pustola
  • Piwnica
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Warszawa Wola, Pustola Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.