Pysznica
ul. Sportowa
działka budowlana na sprzedaż

Cena
130 500
Powierzchnia
1450
Cena za m²
90
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Pysznica, ul. Sportowa. Zdjęcie 1 Działka budowlana Pysznica, ul. Sportowa. Zdjęcie 2 Działka budowlana Pysznica, ul. Sportowa. Zdjęcie 3 Działka budowlana Pysznica, ul. Sportowa. Zdjęcie 4 Działka budowlana Pysznica, ul. Sportowa. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Dzień dobry,
Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 14,5 arów. Działka znajduje się w urokliwym miejscu w miejscowości Pysznica przy ulicy Sportowej. Jest to droga boczna dzięki czemu jest mniej ruchliwa, jednak leży równolegle do drogi głównej więc bez problemu można nią dojechać zarówno w kierunku Kłyżowa, jak i Stalowej Woli.
Na działce znajdują się wszystkie media: gaz, prąd i woda. Istnieje także możliwość podciągnięcia kanalizacji. Do działki prowadzi droga o nieutwardzonym gruncie o szerokości 5m, która jest wspólna dla wszystkich mieszkańców. Z dwóch stron działka posiada sąsiadów. Lokalizacja działki posiada wiele zalet, ponieważ w jej pobliżu znajduje się wiele miejsc odwiedzanych każdego dnia. Na tej samej ulicy znajduje się szkoła (ok. 1,5km), apteka i przychodnia (ok.1,8km), a przy głównej ulicy przystanek autobusowy (ok. 400m) oraz sklep spożywczy Odido (ok. 500m). Niedaleko leży także zalew Nasze Piaski (ok. 1,4 km okrężną drogą). Cała okolica otoczona jest pięknymi lasami i łąkami, których ścieżkami można wybrać się na spacer z rodziną lub zwierzętami.
Cena działki to 9 000 zł/ar. Cena podlega negocjacji.
Po więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Zapraszam do kontaktu i oglądania.

  • ul. Sportowa, Pysznica, powiat stalowowolski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1450 m².
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Pysznica, Sportowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.