Białogard
ul. Kochanowskiego
lokal na sprzedaż

Cena
400 000
Powierzchnia
100
Cena za m²
4000
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Białogard, ul. Kochanowskiego. Zdjęcie 1 Lokal Białogard, ul. Kochanowskiego. Zdjęcie 2 Lokal Białogard, ul. Kochanowskiego. Zdjęcie 3 Lokal Białogard, ul. Kochanowskiego. Zdjęcie 4 Lokal Białogard, ul. Kochanowskiego. Zdjęcie 5 Lokal Białogard, ul. Kochanowskiego. Zdjęcie 6 Lokal Białogard, ul. Kochanowskiego. Zdjęcie 7 Lokal Białogard, ul. Kochanowskiego. Zdjęcie 8 Lokal Białogard, ul. Kochanowskiego. Zdjęcie 9 Lokal Białogard, ul. Kochanowskiego. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Sprzedam bardzo dobrze prosperujacy lokal gastronomiczny ,obecnie działajacy jako pizzeria Weekendowa.Sala na 30 osób ze stołami,krzesłami,sofami.Kuchnia kompletnie wyposażona.Piec do pizzy,mieszadło do ciasta,szatkownica elektr.frytkownica dwukomorowa,kuchnia gazowa,opiekacze Hendi ,kompletna zastawa stłowa,zmywarka gastronomiczna,stoły i szafki ze stali nierdzewnej,dwie lady chłodnicze z kuwetami na produkty,lodówki,zamrażarki...Wokół całego lokalu taras zadaszony i zamykany wraz ze stolikami i krzesłami dla20-tu klientów.Na tarasie także kwietniki.Lokal ogrzewany kominkiem-niskie koszty.Do lokalu należy także plac od zaplecza ze szlabanem.Pizzeria dobrze znana w mieście z ocena 5.0 na facebooku,na dużym osiedlu i przy dużym placu,gdzie często odbywaja się duże imprezy.Bardzo polecam.Lokal nie wymaga żadnych nakładów,dodam także wszystkie przepisy i receptóry na których pracujemy.Sprzedaż ze względu na wiek emerytalny oraz stan zdrowia!!!wszystkie pytania

  • ul. Kochanowskiego, Białogard, powiat białogardzki
  • Lokal o powierzchni 100 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Białogard, Kochanowskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.