Łódź Retkinia
ul. Janusza Kusocińskiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
279 000
Powierzchnia
42
Cena za m²
6643
Piętro
7 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Janusza Kusocińskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Janusza Kusocińskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Janusza Kusocińskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Janusza Kusocińskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Janusza Kusocińskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Retkinia, ul. Janusza Kusocińskiego. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką, toaletą i komórką. Przyjemne, widne mieszkanie na 7 piętrze z ogromnym balkonem w bardzo dobrej lokalizacji - na osiedlu Retkinia-Północ, przy ul.Kusocińskiego. Do zamieszkania lub pod wynajem! Okna na wschód/zachód. Piękny widok z balkonu na zachód! Mieszkanie jest odświeżone i gotowe do wprowadzenia. Doskonała lokalizacja - w pobliżu, liczne sklepy, szkoły, przedszkola, pełna infrastruktura. Bezpośrednio pod blokiem duży parking. Zapraszam na prezentacjęGWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO!!!: - doradztwo prawne przy zakupie nieruchomości - transakcje nadzoruje licencjonowany Pośrednik!!! - posiadamy ubezpieczenie na kwotę 1 000 000 PLN w ERGO HESTIA S.A. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.              Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność. Wieżowiec odnowiony, winda wymieniona na nową, czynsz ok.330złotych PLN.   

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m²
  • 7 piętro w 8-piętrowym bloku z windą
  • Łódź, Retkinia, ul. Janusza Kusocińskiego
  • Balkon, osobna kuchnia
  • Okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Retkinia, Janusza Kusocińskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.