Łódź
ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
410 000
Powierzchnia
53
Cena za m²
7736
Piętro
1 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2015
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Rewelacyjna lokalizacja!!! Apartamenty Sokołówka!!! Nie czekaj 2 lata, aż Deweloper wybuduje Twoje mieszkanie!!!Wyjątkowa okazja żeby jeszcze w tym roku zamieszkać na pięknym osiedlu!!!Mieszkanie zlokalizowane na przepięknym os. Sokołówka przy ul. św. Teresy, w zacisznej dzielnicy Łodzi ? Julianowie. To doskonała lokalizacja dla ludzi, którzy nie chcą rezygnować z życia w mieście, ale jednocześnie marzą o mieszkaniu w cichej i spokojnej okolicy. Osiedle leży na uboczu, jest otoczone zielenią, kilka kroków stąd znajduje się dolina rzeki Sokołówka wraz z malowniczym zbiornikiem wodnym. Po drugiej stronie ul. Zgierskiej położony jest zaś uroczy i rozległy Park Julianowski. Takie położenie daje mieszkańcom możliwość codziennego korzystania z terenów blisko natury, ciszy oraz czystego powietrza. W sąsiedztwie osiedla znajdują się nie tylko liczne tereny rekreacyjne, ale również obiekty sportowe oraz dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, która pozwala bez trudu i szybko dostać się do centrum Łodzi ? dzieli je ledwie 10 minut krótkiej podróży.
Osiedle jest ogrodzone oraz monitorowane. Oferowane mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku apartamentowym. Na powierzchnię 53 m2 składają się: pokój z aneksem kuchennym o pow. 25,8 m2, pokój 16,5 m2, przedpokój 6,2 m2, łazienki 4,5 m2. Dodatkowo mamy balkon 5,6 m2 oraz komórkę/boks 3,2 m2. Usytuowane jest na pierwszym piętrze. Mieszkanie sprzedawane jest w podwyższonym standardzie deweloperskim. Ściany i sufity są już wygładzone i pomalowane na biało co pozwala zaoszczędzić kilkanaście tysięcy zł. Okna zabezpieczone roletami antywłamaniowymi.
Podana cena dotyczy mieszkania.
Dodatkowo płatne jest miejsce parkingowe w garażowcu oraz komórka/boks.
Mieszkanie sprzedawane z miejscem parkingowym oraz komórką/boksem.
Polecamy ze względu na rewelacyjną lokalizację.
Zapraszamy na prezentację.
Zainteresowała Cię ta ofert? Nie zwlekaj! Zadzwoń i dowiedz się więcej!
Do kupna tylko za pośrednictwem Biura Nieruchomości Verde.
Powyższa oferta przygotowana została w oparciu o oświadczenia drugiej strony transakcji, ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do podjęcia rozmów.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 m²
  • 1 piętro w 6-piętrowym apartamentowcu z windą z 2015 roku
  • Łódź, ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  • Balkon, piwnica, garaż, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w stanie do remontu
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Łódź, św. Teresy od Dzieciątka Jezus Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.