Gdańsk Chełm
ul. Zamiejska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
799 000
Powierzchnia
71
Cena za m²
11 292
Piętro
1 / winda
Rok budowy
2014
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Zamiejska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Zamiejska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Zamiejska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Zamiejska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Zamiejska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Zamiejska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Zamiejska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Zamiejska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Zamiejska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Zamiejska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Zamiejska. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Zamiejska. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Zamiejska. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

ATUTY:
- Świetny widok na rozległą panoramę miasta
- Brak budynków widocznych z okien
- Słoneczna ekspozycja na 3 strony świata
- Dwa duże balkony, od wschodu i zachodu
- Nowe budownictwo z windą
- Bliskość parków, centrum miasta
- Możliwość wydzielenia 4 pokoju lub zamknięcia kuchni
- Do własnej aranżacji

MIESZKANIE: Znajduje się na 1. piętrze w 6-piętrowym budynku wybudowanym w 2014 roku. Mieszkanie wymaga własnej aranżacji oraz umeblowania. Czynsz w mieszkaniu wynosi około 700zł. Okna wychodzą na trzy strony świata, dają idealną ekspozycję - od wschodu (sypialnia), przez południe, na zachód (salon). Dwa balkony (jeden od wschodu, drugi od zachodu). Całość zapewnia dużo naturalnego światła od rana do wieczora. Z okien nie widać żadnych innych budynków bezpośrednio, dając duże poczucie prywatności w codziennym życiu, również na balkonie.

BUDYNEK: Wchodzi w skład inwestycji "Panorama Gdańska", która świetnie odzwierciedla widok z okien i balkonu. Nowoczesny blok z windą jest usytuowany na uboczu. Kameralna zabudowa z dwóch bloków pozwala poczuć duży komfort mieszkania. Bloki znajdują się na wzgórzu, dzięki czemu jest widok na otwartą, zieloną przestrzeń. 

OKOLICA: Chełm charakteryzuje się świetnym skomunikowaniem z całym Gdańskiem. Dojazd do Śródmieścia, Obwodnicy Trójmiasta zajmuje zaledwie kilka min. W pobliżu jest komunikacja miejska, którą również dostaniemy się we wszystkie części Gdańska. Pełna infrastruktura handlowo - usługowa pod ręką. Ponadto wokół jest mnóstwo terenów zielonych, rekreacyjnych, parków. Najbliższe otoczenie jest wyjątkowo ciche, spokojne. 

Zapraszam na prezentację! :)

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,76 m²
  • 1 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 2014 roku
  • Gdańsk, Chełm, ul. Zamiejska
  • Zewnętrzne miejsce parkingowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Gdańsk Chełm, Zamiejska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.