Rudno

nieruchomość komercyjna na sprzedaż

Cena
266 000
Powierzchnia
186
Cena za m²
1430
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Nieruchomość komercyjna Rudno. Zdjęcie 1 Nieruchomość komercyjna Rudno. Zdjęcie 2 Nieruchomość komercyjna Rudno. Zdjęcie 3 Nieruchomość komercyjna Rudno. Zdjęcie 4 Nieruchomość komercyjna Rudno. Zdjęcie 5 Nieruchomość komercyjna Rudno. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 384 m kw., położona w miejscowości Rudno (gm. Nowa Sól), zabudowana budynkiem niemieszkalnym jednokondygnacyjnym o powierzchni ogólnej 186 m kw. Pomieszczenia: sala wykładowa, hol, pomieszczenie wielofunkcyjne, 2 toalety.  Nieruchomość ma kształt zbliżony do wydłużonego prostokąta. Nieruchomość ogrodzona jest ogrodzeniem stalowym, teren przy budynku utwardzony kostką betonową. Dojazd drogą o powierzchni utwardzonej. W 2009 r. przeprowadzony został remont pomieszczeń (za wyjątkiem łazienek).

  • Rudno, gmina Nowa Sól, powiat nowosolski
  • Nieruchomość komercyjna o powierzchni 186 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Rudno Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.