Szukaj Dodaj

 Siechnice, ul. Marii Konopnickiej 10 - dom wolnostojący · 4 pokoje · 161 m²

490 000 zł
3043 zł / m²
Największy serwis ogłoszeń bez pośredników
Zdjęcia i numery telefonów widoczne są po rejestracji
lub
Rejestrując się akceptujesz regulamin.
Nie spamujemy. Nie publikujemy na Facebooku.
Jeśli masz konto, zaloguj się.
490 000 zł 3043 zł / m²
  • ul. Marii Konopnickiej 10, Siechnice, powiat wrocławski
  • Dom wolnostojący o powierzchni 161 m², 4 pokoje, wybudowany w 2008 roku
  • Działka 611 m², długość działki: 33 m, szerokość działki: 19 m
  • Budynek z poddaszem, w stanie surowym zamkniętym, z aneksem kuchennym
  • Bez piwnicy, garaż, ogrzewanie miejskie
  • Materiał budowy: silikat, dach: dachówka, okna plastikowe
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: siatka
  • Media: woda, kanalizacja, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
I. Budynek.

Budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Aktualnie znajduje się w stanie surowym zamkniętym. Do budynku podłączona została miejska sieć ciepłownicza, sieć wodociągowa, kanalizacyjna i elektroenergetyczna.

Budynek posiada 2 kondygnacje.

Na pierwszej kondygnacji:
1. Garaż (powierzchnia 26,45 m2)
2. Planowany przedpokój (powierzchnia 15,38 m2)
3. Planowany WC + natrysk (powierzchnia 4,83 m2)
4. Planowany pokój dzienny z kominkiem (powierzchnia 39,74 m2)
5. Planowana kuchnia (powierzchnia 17,82 m2)

Na drugiej kondygnacji:
1. Planowany korytarz (powierzchnia 5,58 m2)
2. Planowana łazienka ze schowkiem (powierzchnia 9,85 m2)
3. Planowany pokój (powierzchnia 14,03 m2)
4. Planowany pokój (powierzchnia 13,53 m2)
5. Planowany pokój (powierzchnia 13,35 m2)

II. Działka.

Budynek znajduje się na działce o powierzchni 611 m2. Metraż taki pozwala cieszyć się własnym ogrodem bez konieczności poświęcania wielu godzin na pielęgnacji dużej ilości zieleni. Na działce posiana została trawa i nasadzone ponad rok temu tuje. Wykonany został drenaż rozsączający i podniesienie terenu. Zabiegi te pozwolą zagospodarować ewentualny nadmiar deszczówki, odprowadzając wodę od budynku, zasilając jednocześnie roślinność.
Działka leży wśród niskiej zabudowy (maksymalnie 2 kondygnacje), w pobliżu malowniczych terenów zielonych i ścieżek rowerowo-biegowych (w odległości około 250 m).

III. Siechnice.

Według danych GUS, Siechnice są miastem o czołowym na Dolnym Śląsku przyroście naturalnym oraz dodatnim saldzie migracji. Skąd takie zainteresowanie Siechnicami? Oto odpowiedź:

1. Lokalizacja.
Siechnice leżą blisko Wrocławia, tuż przy jego obwodnicy. Posiadają dobra komunikacja publiczna (autobusy i pociągi, które pozwalają dotrzeć do Dworca Głównego we Wrocławiu w około 12 minut). Siechnice otoczone są terenami zielonymi, znajduje się tu m.in. obszar Natura 2000 z rzadkimi gatunkami fauny i flory w tamtejszych lasach i łąkach. W gminie występują liczne akweny wodne, które stanowią świetne miejsca do wypoczynku na łonie natury. Nie brakuje też ścieżek biegowych i rowerowych. Takie otoczenia miasta pozwala na złapanie oddechu od zgiełku miasta.

2. Infrastruktura.
Siechnice posiadają publiczny żłobek i przedszkole, szkołę podstawową oraz gimnazjum. Znajduje się tu również kompleks sportowy z halą sportową, ścianką wspinaczkową, siłownią i boiskiem do piłki nożnej, siatkowej, koszykówki i tenisa ziemnego. Przy szkole podstawowej jest Orlik, który oferuje nowoczesne boisko ze sztuczną murawą.
W mieście znajdują się liczne sklepy, apteki, restauracje, punkty handlowo-usługowe, oddziały banków i Kościół.
Gminna Strefa Aktywności Gospodarczej przyciąga także większych przedsiębiorców, którzy z kolei kreują liczne miejsca pracy.

3. Ludzie.
Dzięki prężnie działającemu samorządowi (liczne nagrody), miasto rozwija się dynamicznie. Mieszkańcy aktywnie włączają się w społeczne inicjatywy, powstało dzięki temu m.in. kilka placów zabaw oraz strzeżone kąpielisko.

Oferta bezpośrednia od właściciela.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami) bez pisemnej zgody właściciela nieruchomości jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Ogłoszenie dodane ponad tydzień temu
Zadzwoń do właściciela
Tel. 535 ... ...
Jeżeli jesteś już zarejestrowany zaloguj się
Siechnice, Marii Konopnickiej 10 Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.