Gdańsk Wrzeszcz
ul. Partyzantów
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
610 000
Powierzchnia
48
Cena za m²
12577
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1958
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Cena podlega negocjacji
Zdecydowanym atutem nieruchomości jest lokalizacja. W okolicy znajdują się galerie handlowe, markety, przedszkole, szkoła, uczelnia, siłownia, a do plaży autem lub komunikacją dojazd zajmuje zaledwie 15 minut.
2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,50m2 znajduje się na 2-gim piętrze w 4-piętrowej kamienicy. Budynek pochodzi z 1958 roku i jest po świeżo wyremontowanej elewacji. Przed kamienicą znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe dla mieszkańców.
W skład mieszkania wchodzą:
- jasna kuchnia,
- pokój z loggią,
-drugi pokój z dużym oknem,
- łazienka.
Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne pod kątem rozkładu pomieszczeń, a z okien możemy podziwiać „Park Jaśkowej Doliny”. Kuchnia która znajduje się od strony południowej sprawia, że jest tam bardzo słonecznie przez długi czas. W łazience znajduje się nowoczesny kocioł Junkers do podgrzewania wody. Nieruchomość wymaga wkładu finansowego w remont. Mieszkanie dostępne od zaraz.
Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości. 
Zapraszamy do współpracy!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,50 m²
  • 2 piętro w 4-piętrowej kamienicy z 1958 roku
  • Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Partyzantów
  • Balkon, zewnętrzne miejsce parkingowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Gdańsk Wrzeszcz, Partyzantów Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.