Konin
ul. Sosnowa
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
370 000
Powierzchnia
58
Cena za m²
6 379
Piętro
2
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Sosnowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Sosnowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Sosnowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Sosnowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Sosnowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Sosnowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Sosnowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Sosnowa. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Sosnowa. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Sosnowa. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Sosnowa. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Sosnowa. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Sosnowa. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Sosnowa. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Sprzedam atrakcyjne w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie (w 2020r) zlokalizowane w Koninie, przy ul. Sosnowej (os. V) o powierzchni 58m2, usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie gotowe do zamieszkania charakteryzujące się dobrym standardem wykończenia wnętrz jak i przestronnością i funkcjonalnością pomieszczeń. Wyszczególnienie pomieszczeń: trzy pokoje (jeden z wyjściem na balkon i jeden z aneksem kuchennym), łazienka z WC, przedpokój i balkon. W mieszkaniu znajdują się meble kuchenne w zabudowie stałej oraz szafy w zabudowie stałej. Do mieszkania przynależy piwnica. Atrakcyjna lokalizacja mieszkania. Cena 370 tys. zł do negocjacji. Szczegóły oferty pod nr 

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m²
  • 2 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy
  • Konin, ul. Sosnowa
  • Balkon, piwnica, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w wysokim standardzie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana dzisiaj
Konin, Sosnowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.