Częstochowa Lisiniec

dom na sprzedaż

Cena
650 000
Powierzchnia
163
Cena za m²
3985
Pow. działki
810
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
dom, 4 pokoje Częstochowa Lisiniec. Zdjęcie 1 dom, 4 pokoje Częstochowa Lisiniec. Zdjęcie 2 dom, 4 pokoje Częstochowa Lisiniec. Zdjęcie 3 dom, 4 pokoje Częstochowa Lisiniec. Zdjęcie 4 dom, 4 pokoje Częstochowa Lisiniec. Zdjęcie 5 dom, 4 pokoje Częstochowa Lisiniec. Zdjęcie 6 dom, 4 pokoje Częstochowa Lisiniec. Zdjęcie 7 dom, 4 pokoje Częstochowa Lisiniec. Zdjęcie 8 dom, 4 pokoje Częstochowa Lisiniec. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Sprzedam dom na Lisińcu z poddaszem użytkowym o powierzchni 163,1 m 2 wraz z przylegającym do niego budynkiem warsztatowym o powierzchni 84,5 m2 .

Większy budynek jest podpiwniczony, pokryty dachówką ceramiczną. Na parterze znajdują się hol, salon, kuchnia, spiżarnia, łazienka i pokój. Na półpiętrze łazienka. Na poddaszu przedpokój, 3 pokoje, łazienka i garderoba.

Wejście do budynku warsztatowego prowadzi bezpośrednio z działki, bądź przez piwnicę budynku mieszkalnego. Przy pomieszczeniu warsztatowym jest łazienka i szatnia.
Oba budynki znajdują się na działce o pow. 810 m 2 , działka jest ogrodzona i dobrze zagospodarowana, a podjazd wybrukowany jest kostką.

W obydwu budynkach znajdują się instalacje: elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa, ogrzewanie jest gazowe. Kotłownia wspólna dla budynku mieszkalnego i warsztatowego.
Odległość do najbliższego przystanku autobusowego to 50 m. W pobliżu znajduje się sklepy, niedaleko szkoła, przedszkole.
Zapraszam do obejrzenia domu!!!
Polecam przy działalności gospodarczej, duże możliwości.      

  • Częstochowa Lisiniec
  • Na sprzedaż budynek o powierzchni 163,10 m², 4 pokoje
  • Działka 810 m²
  • Piwnica, ogrzewanie gazowe
  • Dach: dachówka
  • Media: woda, gaz
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Częstochowa Lisiniec Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.