Rybnik Śródmieście
ul. Sosnowa
lokal na sprzedaż

Cena
250 000
Powierzchnia
172
Cena za m²
1448
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Rybnik Śródmieście, ul. Sosnowa. Zdjęcie 1 Lokal Rybnik Śródmieście, ul. Sosnowa. Zdjęcie 2 Lokal Rybnik Śródmieście, ul. Sosnowa. Zdjęcie 3 Lokal Rybnik Śródmieście, ul. Sosnowa. Zdjęcie 4 Lokal Rybnik Śródmieście, ul. Sosnowa. Zdjęcie 5 Lokal Rybnik Śródmieście, ul. Sosnowa. Zdjęcie 6 Lokal Rybnik Śródmieście, ul. Sosnowa. Zdjęcie 7 Lokal Rybnik Śródmieście, ul. Sosnowa. Zdjęcie 8 Lokal Rybnik Śródmieście, ul. Sosnowa. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Na sprzedaż budynek handlowy, z powierzchnią magazynową i własnym parkingiem. Dostępne są 3 wolnostojące blaszane garaże. Budynek jest ocieplony, dach ocieplony i pokryty papą termozgrzewalną, okna plastikowe, okratowane. Ogrzewanie gazowe - piec kondensacyjny. Dostępne media: gaz, prąd, woda, instalacja alarmowa. Wewnątrz budynku wydzielona powierzchnia sprzedaży, magazyn, dwie łazienki, pomieszczenie socjalne z kuchnią, pomieszczenie biurowe, a także odrębne pomieszczenie jako składzik (uprzednia kotłownia). Obecnie budynek użytkowany jest jako hurtownia instalacyjno-sanitarna, możliwość sprzedaży wyposażenia, w szczególności regałów magazynowych. Powierzchnia zabudowy 180 m2. Budynek jest bardzo korzystnie usytuowany, w niedalekiej odległości od centrum miasta, jak i dojazdu do autostrady. Wygodny dojazd, sprawia, iż miejsce jest idealne do prowadzenia działalności gospodarczej, w której istotny jest parking dla klientów oraz możliwość rozładunku towarów.

  • ul. Sosnowa, Rybnik Śródmieście
  • Lokal o powierzchni 172,68 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Rybnik Śródmieście, Sosnowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.