Warszawa Nowe Włochy
ul. Obywatelska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
600 000
Powierzchnia
48
Cena za m²
12500
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2013
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Nowe Włochy, ul. Obywatelska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Nowe Włochy, ul. Obywatelska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Nowe Włochy, ul. Obywatelska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Nowe Włochy, ul. Obywatelska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Nowe Włochy, ul. Obywatelska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Nowe Włochy, ul. Obywatelska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Nowe Włochy, ul. Obywatelska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Nowe Włochy, ul. Obywatelska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Nowe Włochy, ul. Obywatelska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Nowe Włochy, ul. Obywatelska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Nowe Włochy, ul. Obywatelska. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Nowe Włochy, ul. Obywatelska. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Nowe Włochy, ul. Obywatelska. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Nowe Włochy, ul. Obywatelska. Zdjęcie 14 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Nowe Włochy, ul. Obywatelska. Zdjęcie 15 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Nowe Włochy, ul. Obywatelska. Zdjęcie 16 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Nowe Włochy, ul. Obywatelska. Zdjęcie 17
Lista zdjęć

Sprzedam przytulne mieszkanie 48 m2 po remoncie generalnym w czerwcu 2020 r. wraz z komórką lokatorską (2m2) i naziemnym miejscem postojowym. Do mieszkania przynależny jest taras (ok. 26m2). Mieszkanie składa się obecnie z następujących pomieszczeń: kuchnia z salonem i przedpokojem, pokój dziecięcy, mała sypialnia, łazienka. Mieszkanie wyposażone jest w wideodomofon oraz podłączone do sieci internetowej/telewizji UPC. Kuchnia, łazienka i przedpokój w stałej zabudowie wykonanej przez stolarza. Blat w kuchni drewniany.
Mieszkanie znajduje się na osiedlu w Nowych Włochach obok stacji kolejowej Warszawa Ursus Północy i pętli autobusu nr 127 i 206. Dojazd do Centrum pociągami KM zajmuje ok. 18 minut. W pobliżu wylot na trasy S2, S7, S8 i A2. Teren osiedla jest ogrodzony, a w skład części wspólnych wchodzą m. in. boiska sportowe (piłka nożna, koszykówka, siatkówka/kort tenisowy) i place zabaw oraz rowerownie.
Na terenie osiedla i w jego pobliżu znajdują się małe sklepy spożywcze, punkty usługowe (fryzjerzy, kosmetyczki, pralnia, inpost), restauracja, pizzeria oraz apteka i prywatne punkty przedszkolne. Z osiedla jest bardzo blisko do większych sklepów spożywczych (Biedronka, Lidl) oraz Factory Ursus. Nieopodal osiedla znajdują się dwie szkoły podstawowe, przedszkole samorządowe, 2 parki, stawy, biblioteka, filia domu kultury i punkt Poczty Polskiej oraz piłkarski KS Przyszłość. Nowe Włochy charakteryzują się przewagą niskiej zabudowy jednorodzinnej.
Czynsz, uwzględniający zmianę w kosztach gospodarowania odpadami wynosi nas obecnie 620 zł/m-c, przy czym obliczony jest na zużycie mediów komunalnych obejmujących 4 osoby. Ogrzewanie miejskie.
Pośrednikom i agentom nieruchomości serdecznie dziękuję. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66,§1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m²
  • parter w 5-piętrowym bloku z 2013 roku
  • Warszawa, Nowe Włochy, ul. Obywatelska
  • Taras, piwnica, garaż/miejsce parkingowe
  • Mieszkanie do zamieszkania, okna drewniane
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Warszawa Nowe Włochy, Obywatelska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.