Szukaj Dodaj

Jedwabno, ul. 1 Maja - Działka budowlana · 4000 m² Ogłoszenie wstrzymane

100 000 zł
25 zł / m²
Rata kredytu wynosi 329 zł miesięcznie.
100 000 zł 25 zł / m²
Rata kredytu wynosi 329 zł miesięcznie.
  • ul. 1 Maja, Jedwabno, powiat szczycieński
  • Działka budowlana o powierzchni 4000 m².
  • Ogłoszenie biura nieruchomości (na wyłączność) Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności.
Opis
Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położona nieruchomość gruntową niezabudowaną w miejscowości Jedwabno powiat szczycieński z bezpośrednim dostępem do drogi powiatowej 1633N.
Piękna widokowa lokalizacja w bliskim sąsiedztwie lasów i łąk w terenie o lekkim nachyleniu.
W promieniu 5 km kilka czystych jezior oraz atrakcyjnych turystycznie terenów. Cicha spokojna okolica do zamieszkania lub wypoczynku.
W niedalekim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i sklepy. Tereny sąsiednie uzbrojone są w przyłącza sieci energetycznej. Nieruchomość z warunkami zabudowy.
Ogłoszenie dodane ponad miesiąc temu
Aby zapewnić Państwu dostęp do wszystkich nieruchomości na rynku postanowiliśmy wprowadzić na nasz portal również oferty pośredników. W dalszym ciągu większość naszej bazy stanowią bezpośrednie ogłoszenia właścicieli.
Jedwabno, 1 Maja Poland
Jedwabno, 1 Maja
Wycentruj na nieruchomości
Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.