Łódź Bałuty
ul. Inflancka
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
370 000
Powierzchnia
57
Cena za m²
6 491
Piętro
1 / winda
Rok budowy
1970
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Inflancka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Inflancka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Inflancka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Inflancka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Inflancka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Inflancka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Inflancka. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Inflancka. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Inflancka. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Inflancka. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Inflancka. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Inflancka. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Inflancka. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

TYLKO U NAS !!
Mieszkanie 3 pokojowe w pełni rozkładowe z balkonem usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu znajdującym się w Łodzi w dzielnicy Łódź-Bałuty (Julianów).
Status własności: odrębna nieruchomość (pełna własność z księgą wieczystą wraz z udziałami w gruncie pod budynkiem).
W lokalu został przeprowadzony częściowy remont obejmujący m.in. położenie gładzi na ścianach oraz suficie, położenie paneli, jak i wykończenie pomieszczenia z toaletą wraz z odświeżeniem łazienki i kuchni. Standard mieszkania umożliwia wprowadzenie się do niego zaraz po zakupie. Ekspozycja okien: południe od strony salonu i jednej z sypialni, północ od strony kuchni i drugiej sypialni. Budynek został ogrodzony, dzięki czemu powstały zamykane furtki do każdej klatki z osobna. 
Lokal składa się z:
- Przestronnego salonu z wyjściem na balkon,
- Dużej i ustawnej sypialni sąsiadującej z salonem,
- Mniejszej ale równie ustawnej drugiej sypialni (ekspozycja okien od strony północnej),
- Ustawnej kuchni wyposażonej w meble kuchenne, lodówkę oraz piekarnik,
- Łazienki z wanną oraz umywalką,
- Osobnego pomieszczenia z toaletą,
- Przedpokoju łączącego ze sobą wszystkie pomieszczenia.
Niewątpliwym atutem lokalu jest korzystna ekspozycja okien na strony świata, dzięki której wszystkie pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone w ciągu dnia.
Budynkiem zarządza Wspólnota Mieszkaniowa ( dokładniej Zarządca wybrany przez Wspólnotę ).
Pod budynkiem mieści się parking ogólny dla mieszkańców. W najbliższej okolicy znajduje się park Mickiewicza, park im. Szarych Szeregów, Arturówek, szkoły, przedszkola jak i duży market E.Leclerc.
Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana zarówno z centrum miasta jak i sąsiednimi dzielnicami czy uczelniami Uniwersytetu Łódzkiego.
Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie Zapraszamy ! :)   Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.

Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m²
  • 1 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1970 roku
  • Łódź, Bałuty, ul. Inflancka
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Bałuty, Inflancka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.