Lębork
ul. Spokojna
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
400 000
Powierzchnia
67
Cena za m²
5970
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2000
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Spokojna. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Spokojna. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Spokojna. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Spokojna. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Spokojna. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Spokojna. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Spokojna. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam!

Mam do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 wraz z piwnicą (5m2) oraz garażem. Od strony wejścia mieszkanie znajduje się na parterze, natomiast faktycznie mieszkanie znajduje się na 1. piętrze (pod mieszkaniem również są lokale mieszkalne).

Mieszkanie jest bardzo słoneczne i jasne. Urządzone w stylu nowoczesnym, ale przytulnie. Salon posiada duże okno balkonowe wraz z balkonem. Z okien rozprzestrzenia się piękny widok na naturę - park i rzekę, brak jakichkolwiek zabudowań. Dodatkowo, w mieszkaniu znajdują się dwa pokoje sypialniane z szafami typu komandor na całej długości ściany. Osobna kuchnia i łazienka. 

Indywidualne ogrzewanie gazowe - grzejniki i podłogowe. 

Brama wjazdowa do garaży oraz garaż są sterowane pilotem. Teren posesji jest prywatny, odgrodzony bramą na pilota. Teren jest cały wybrukowany, a przed wejściem są także miejsca parkingowe. Na terenie całej posesji znajduje się monitoring. Posesja posiada także miejsca zielone do wypoczynku. Okolica jest cicha i bezpieczna. Właściciele mieszkań posiadają własne wejście do parku.

Więcej informacji z chęcią udzielę telefonicznie.
Pozdrawiam.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m²
  • parter w 2-piętrowym bloku z 2000 roku
  • Lębork, ul. Spokojna
  • Balkon, piwnica, garaż/miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • Mieszkanie do zamieszkania, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Lębork, Spokojna Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.