Szukaj Dodaj

 Bydgoszcz Okole, ul. Grunwaldzka 98 - Mieszkanie 2-pokojowe · 35 m² · 3 piętro

132 000 zł
3709 zł / m²
Największy serwis ogłoszeń bez pośredników
Zdjęcia i numery telefonów widoczne są po rejestracji
lub
Rejestrując się akceptujesz regulamin.
Nie spamujemy. Nie publikujemy na Facebooku.
Jeśli masz konto, zaloguj się.
132 000 zł 3709 zł / m²
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,59 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowej kamienicy bez windy z 1900 roku
  • Bydgoszcz, Okole, ul. Grunwaldzka    zobacz średnie ceny
  • Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
Bezpośrednio !!! Dwu pokojowe mieszkanie 200 m od Atosa Grunwaldzka 98/33

Powierzchnia lokalu: 44,68 m2
Powierzchnia mieszkalna: 35,59 m2
Kondygnacja: Trzecie piętro
Typ: Dwa pokoje z aneksem kuchennym i osobną łazienką
Typ własności: pełna własność hipoteczna, własna Księga Wieczysta
Stan techniczny: do remontu
Opłaty: F. Remontowy: 4,8 zł/m2 - 214,46 zł/lokal, eksploatacja: 1 zł/m2 - 44,68 zł/lokal

Bardzo jasne duże mieszkanie o przestronnym układzie. Posiada balkon od strony ulicy z widokiem na panoramę miasta. Dwa relatywnie duże pokoje (18m2, 15m2) pozwalają na swobodną aranżację wnętrza jak i odpowiedni komfort dla przyszłego mieszkańca. Nieruchomość posiada również prawie 10 m2 piwnicy która nie jest uwzględniona w cenie, gdyż jest bezpłatnym dodatkiem do nieruchomości. W mieszkaniu zostały również zainstalowane plastikowe okna.

Idealnie nadaję się dla młodej rodziny poszukującej przestronnego układu, pracowników położonego po drugiej stronie Biznes Parku, którzy liczą na łatwy dostęp do miejsca pracy, klientów inwestycyjnych, chcących uzyskać wysoką stopę zwrotu i duży procent obłożenia lokalu w skali roku.

Po wykonaniu remontu, możliwe będzie wynajęcie lokalu oraz uzyskanie czynszu na poziomie co najmniej 1250 zł miesięcznie.
Wykonując remont systemem gospodarczym, oraz samodzielnie zarządzając najem, można uzyskać zwrot z inwestycji na poziomie aż 9,62 % rocznie! Świetna Inwestycja, zapewniająca stały dochód na wysokim poziomie. W dzisiejszych czasach każdy ceni stabilizację. To mieszkanie dzięki swojej lokalizacji, przestronnemu układowi, balkonowi, łatwym dostępem do Centrum miasta oraz tysięcy miejsc pracy właśnie to gwarantuje.

W ciągu najbliższych miesięcy przeprowadzony zostanie remont kapitalny budynku, w szczególności planowane jest:

a) Wykonanie kompleksowej instalacji centralnego ogrzewania wraz z montażem kaloryferów we wszystkich mieszkaniach, wykonaniem kotłowni gazowej, oraz montażem liczników ciepła do każdego mieszkania;
b) Wykonanie nowej instalacji kanalizacyjnej (piony z odejściami do mieszkań), nowej instalacji zimnej i ciepłej wody (piony z odejściami do lokali i wodomierzami), nowej instalacji elektrycznej zbiorczej – wraz z szafkami licznikowymi oraz doprowadzeniem zasilania do lokalu, nowej instalacji domofonowej oraz nowej instalacji TV;
c) Wykonanie remontu dachu wraz z jego ociepleniem;
d) Wykonanie kompleksowego remontu elewacji, wraz z ociepleniem (na pewno ocieplone zostaną elewacje od strony podwórza, możliwość ocieplenia elewacji frontowej uzależniona jest od zgody władz miasta);
e) Wykonanie remontów klatek schodowych, wraz z zabudową nowych szachtów technicznych, wymianą/remontem drzwi, wymianą okien na klatkach;
f) Wymiana wszystkich drzwi wejściowych do lokali – tak aby klatka schodowa posiadała jednolite drzwi

Planowane remonty części wspólnych: instalacje – do grudnia 2017, klatki i elewacje – do maja 2018 rok. Przewidywane uruchomienie centralnego ogrzewania i CWU – koniec stycznia 2018 roku. Od tego dnia infrastruktura budynku będzie pozwalała na realizację najmu mieszkań.

Oferta bezpośrednia bez prowizji.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Ogłoszenie dodane ponad tydzień temu
Zadzwoń do właściciela
Tel. 507 ... ...
Jeżeli jesteś już zarejestrowany zaloguj się
Bydgoszcz Okole, Grunwaldzka 98 Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.