Legnica Zosinek
ul. Bartosza Głowackiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
219 000
Powierzchnia
48
Cena za m²
4563
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Legnica Zosinek, ul. Bartosza Głowackiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Legnica Zosinek, ul. Bartosza Głowackiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Legnica Zosinek, ul. Bartosza Głowackiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Legnica Zosinek, ul. Bartosza Głowackiego. Zdjęcie 4
Lista zdjęć

Proponujemy Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie w Legnicy w dzielnicy Zosinek. Dobra lokalizacja - blisko centrum, uczelni, szkoły, przedszkola oraz wszelkich punktów handlowo-usługowych- pozwala na wygodną organizację codziennych obowiązków. W pobliżu jest też wyjazd na S3. Pełna własność z udziałem w gruncie.
Mieszkanie ma dwustronną emisję światła słonecznego na osi wschód-zachód.
Na nieruchomość składają się:
- pokój dzienny
- sypialnia
- kuchnia
- łazienka z WC
- przedpokój
- przynależna duża i sucha piwnica (9 m2).
Ogrzewanie dostarczane jest zarówno z klimatyzatorów., jak i z tradycyjnych pieców. Lokal jest dobrze izolowany, więc koszt ogrzewania jest niewysoki.
Ciepłą wodę podgrzewa piec elektryczny. W mieszkaniu jest gaz. Wymienione instalacje elektryczna i wodna.
Budynek w dobrym stanie technicznym (nowy dach, kończy się remont elewacji)
Czynsz do wspólnoty - 295 (łącznie z funduszem remontowym).
Kontakt :
Zapraszamy na prezentację !

Kontakt:
Krystyna Jarosławska
tel:

Kontakt do biura:
Housefly Oddział Lubin


Przy zakupie nieruchomości do ceny należy doliczyć kwotę podatku od czynności cywilno prawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości. Przy zakupie nieruchomości z rynku pierwotnego kupujący zwolniony jest z podatku PCC. Prezentacja nieruchomości przy udziale agenta nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych osobowych a także wyrażeniem pisemnej zgody na wykonanie usługi pośrednictwa w zakupie lub najmie nieruchomości. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Housefly Arkadiusz Perłowski z siedzibą w Głogowie, adres: ul. Długa 44, 67-200 Głogów, NIP:85, REGON:.

Housefly Nieruchomości pomaga w znalezieniu i zakupie mieszkania lub domu. Rynek wtórny czy pierwotny? Bez względu na to, co wybierzesz kupując nieruchomość w naszej agencji wspieramy Cię na każdym etapie transakcji. Kupujesz sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość.

Realizacja transakcji na rynku nieruchomości wymaga również wsparcia finansowego. Jeżeli chciałbyś bezpłatnie zweryfikować swoją zdolność kredytową, poznać oferty banków, skorzystaj z pomocy naszego eksperta kredytowego.

Właścicielem ogłoszenia jest firma Housefly Arkadiusz Perłowski. Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowym budynku
  • Legnica, Zosinek, ul. Bartosza Głowackiego
  • Piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do remontu
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: klimatyzacja
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Legnica Zosinek, Bartosza Głowackiego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.