Wrocław Nowy Dwór

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
500 000
Powierzchnia
64
Cena za m²
7813
Piętro
8 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1985
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Nowy Dwór. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Nowy Dwór. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Nowy Dwór. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Nowy Dwór. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Nowy Dwór. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Nowy Dwór. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Nowy Dwór. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Nowy Dwór. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Nowy Dwór. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław Nowy Dwór. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z balkonem na Wrocławskim Nowym Dworze o powierzchni 64 m2.Mieszkanie ma w pełni wyposażoną kuchnie (lodówka,zmywarka,kuchenka,piekarnik)Do mieszkania przynależy komórka oraz piwnica.W pobliżu znajduję się szkoła podstawowa oraz liczne sklepy , jest także świetnie skomunikowane z resztą Wrocławia(autobusy oraz nowo powstała linia tramwajowa ) Mieszkanie składa się : -dwóch sypialni-salonu z balkonem-oddzielnej kuchni z oknem-łazienki-wc-przedpokoju.  numer oferty 177/11527/OMSExpresowy Sprzedawca: inż. Sylwia Sowińskae-mail: Agencja Nieruchomości S&T NieruchomościWrocławBiuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 21:00oraz w soboty od 9:00 do 20:00

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m²
  • 8 piętro w 9-piętrowym bloku z windą z 1985 roku
  • Wrocław, Nowy Dwór
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Wyposażenie: lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wrocław Nowy Dwór Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.