Ogłoszenie wstrzymane

Wałbrzych Sobięcin
ul. Zachodnia
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
78 000
Powierzchnia
48
Cena za m²
1611
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1900
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Sobięcin, ul. Zachodnia. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Sobięcin, ul. Zachodnia. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Sobięcin, ul. Zachodnia. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Sobięcin, ul. Zachodnia. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Sobięcin, ul. Zachodnia. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Sobięcin, ul. Zachodnia. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Sobięcin, ul. Zachodnia. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych Sobięcin, ul. Zachodnia. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Posiadam mieszkanie do sprzedania w Wałbrzychu lub do ewentualnej zamiany przy ulicy Zachodniej w dzielnicy Sobięcin nie daleko trasy na Boguszów-Gorce.Mieszkanie zostało wykupione od Kopalni w 2002 roku.Budynek,w którym jest mieszkanie stoi na górze.Widok z okien rozciąga się na Wałbrzych i jego centrum.Jest cicha okolica.W sąsiedztwie znajduje się Dom Opieki.Mieszkanie jest o powierzchni 48,41 m2.Posiada 2 pokoje i kuchnię.W kuchni znajduje się WC.Posiadam do tego też pomieszczenie po byłym WC o powierzchni 3,45 m2 i piwnicy 8,61 m2 oraz stryszku 20,17 m2 z którego można zrobić sobie osobny pokoik.Na dworze jest również pomieszczenie gospodarcze,gdzie można postawić sobie garaż.Także jest miejsce do parkowania.W mieszkaniu jest c.o. na opał stały.Oka są plastikowe pięciokomorowe.Jest również ogrzewanie ce c.o. na opał stały(węgiel,drzewo).W mieszkaniu można przeprowadzić remont.Opłaty z tytułu utrzymania nieruchomości wspólnej i media wynosi około 180 zł,natomiast fundusz remontowy wynosi 25 zł.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,41 m²
  • parter w 2-piętrowym bloku bez windy z 1900 roku
  • Wałbrzych, Sobięcin, ul. Zachodnia
  • Piwnica, garaż, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do częściowego remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Wałbrzych Sobięcin, Zachodnia Poland - lokalizacja przybliżona
Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.