Szczecin Warszewo
ul. Wiosny Ludów
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
369 000
Powierzchnia
48
Cena za m²
7688
Piętro
8 / winda
Rok budowy
1979
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Wiosny Ludów. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Wiosny Ludów. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Wiosny Ludów. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Wiosny Ludów. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Wiosny Ludów. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Wiosny Ludów. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Wiosny Ludów. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Wiosny Ludów. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Wiosny Ludów. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Wiosny Ludów. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Wiosny Ludów. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Wiosny Ludów. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Wiosny Ludów. Zdjęcie 13 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Wiosny Ludów. Zdjęcie 14 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Wiosny Ludów. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedaję prywatnie i bez prowizji (pośrednicy z klientami mile widziani) jasne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe z możliwością przerobienia na 3-pokojowe o powierzchni 48 m2 położone na oś. Arkońskim (ul. Wiosny Ludów) – 7 min. do centrum miasta (Galaxy). Mieszkanie znajduje na ósmym piętrze zadbanego bloku otoczonego zielenią. Z okien widać teren zielony wraz z licznymi nasadzeniami. Mieszkanie bardzo ciepłe i ciche ze względu, że nie jest usytuowane od ulicy. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Dodatkowymi atutami są: niski czynsz oraz miejskie ogrzewanie i CWU. Lokalizacja bliska centrum miasta oraz usytuowanie mieszkania na drugim piętrze sprawia, że jest idealne dla rodzin, par lub osób starszych. Jednocześnie ze względu na ustawienie budynku w mieszkaniu nie słychać ruchu ulicznego, jest cicho i spokojnie. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: szkoły, przedszkola oraz sklepy. Wszędzie jest blisko – do sklepu, przystanków, apteki. Wokół bloku oraz tuż przed klatką znajdują się też miejsca parkingowe. Mieszkanie świetnie nadaje się do zamieszkania oraz jako bardzo dobra inwestycja lub lokata kapitału.

Zadzwoń i nie zwlekaj bo oferta może za kilka dni być już nieaktualna! Zdjęcia dołączone do ogłoszenia przedstawiają stan faktyczny mieszkania. W razie chęci obejrzenia mieszkania proszę dzwonić codziennie, w godzinach 9-22.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m²
  • 8 piętro w 12-piętrowym bloku z windą z 1979 roku
  • Szczecin, Warszewo, ul. Wiosny Ludów
  • Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Szczecin Warszewo, Wiosny Ludów Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.