Prandocin-Wysiołek

działka rolno-budowlana na sprzedaż

Cena
250 000
Powierzchnia
9700
Cena za m²
26
Ogłoszenie
Działka rolno-budowlana Prandocin-Wysiołek. Zdjęcie 1 Działka rolno-budowlana Prandocin-Wysiołek. Zdjęcie 2 Działka rolno-budowlana Prandocin-Wysiołek. Zdjęcie 3 Działka rolno-budowlana Prandocin-Wysiołek. Zdjęcie 4 Działka rolno-budowlana Prandocin-Wysiołek. Zdjęcie 5 Działka rolno-budowlana Prandocin-Wysiołek. Zdjęcie 6 Działka rolno-budowlana Prandocin-Wysiołek. Zdjęcie 7 Działka rolno-budowlana Prandocin-Wysiołek. Zdjęcie 8 Działka rolno-budowlana Prandocin-Wysiołek. Zdjęcie 9 Działka rolno-budowlana Prandocin-Wysiołek. Zdjęcie 10 Działka rolno-budowlana Prandocin-Wysiołek. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Sprzedamy działkę budowlano-rolną o powierzchni 97 arów zlokalizowaną w m. Prandocin Wysiołek - gmina Słomniki. Działka zgodnie z MPZP znajduje się w obszarze budowlano usługowym oraz na terenach rolnych. Część budowlano-usługowa obejmuje swoim obszarem 27 arów, natomiast pozostałe 60 arów to teren rolny.
Działka stanowi prostokąt o wymiarach 28 x 340 m, dłuższą krawędzią skierowany na Pd. i odpowiednio Pn. Wjazd na działkę z węższej strony od zachodu odbywa się ze starej drogi krajowej E7. Działka jest bardzo dobrze skomunikowana siecią busów i komunikacji podmiejskiej z m. Słomniki ok. 4 km. Dzięki nowo oddanej obwodnicy oraz rozbudowywanej trasie S7 wkrótce kontakt z aglomeracją krakowską zajmie nie więcej niż 20 minut.
Działka znajduje się na terenach płaskich, w okolicy budowane są nowe okazałe domy jednorodzinne. Media: gaz i prąd zlokalizowany jest na działce, wodociąg aktualnie w budowie.
Polecamy poszukującym działki budowlanej w spokojnej okolicy i posiadającym stosowne uprawnienia do gospodarowania na gruntach R lub osobom o zamiłowaniach inwestycyjno - biznesowych.
Kontakt: Tadeusz, tel. [numer] lub bezpośrednio do biura: [numer]
Nota prawna:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Prandocin-Wysiołek, gmina Słomniki, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 9700 m².
  • Długość: 340 m, szerokość: 28 m, wymiary działki: 28 x 340 m
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: siatka
  • Media: woda
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Prandocin-Wysiołek Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.