Ochojno
ul. Pogoni Lwów
działka rolno-budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
149 000
Powierzchnia
852
Cena za m²
175
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka rolno-budowlana Ochojno, ul. Pogoni Lwów. Zdjęcie 1 Działka rolno-budowlana Ochojno, ul. Pogoni Lwów. Zdjęcie 2 Działka rolno-budowlana Ochojno, ul. Pogoni Lwów. Zdjęcie 3
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Działka rolno-budowlana, pow. 852 m2. Wymiary działki: szerokość (wschód-zachód) ok. 26 m, wysokość (północ-południe) ok. 32 m. Położenie w terenie oznaczone w przybliżeniu czarną linią na 2 zdjęciu. Położona na Pogórzu Wielickim, ekspozycja na południe, ostatni rząd działek budowlanych na osiedlu domków jednorodzinnych; większość działek zabudowana lub w trakcie zabudowy. Poniżej działki droga i tereny łąkowo-leśne, widok jak na 3 zdjęciu (w kierunku południowym). Budowlana w połowie, od strony ul. Lwowskiej, południowa część rolna. Dojazd z ul. Lwowskiej przez utwardzoną część ul. Pogoni Lwów, do pinezki część aktualnie nieutwardzona. W cenie udziały w działkach umożliwiających dojazd (na zasadzie współwłasności). Działka na terenie oznaczonym w MPZP jako tereny osuwiskowe (w poprzednim MPZP nie było tego oznaczenia), co będzie powodowało konieczność wykonania badań geodezyjnych przed zatwierdzeniem projektu budowlanego. Media na sąsiednich działkach lub w drodze głównej. Aktualnie jest w budowie kanalizacja w ramach projektu unijnego, prace na osiedlu prawdopodobnie będą miały miejsce w przyszłym roku, później gmina zobowiązała się do utwardzenia wszystkich dróg dojazdowych. Ostateczna cena do negocjacji. 

  • ul. Pogoni Lwów, Ochojno, gmina Świątniki Górne, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 852 m².
  • Szerokość: 26 m
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana przedwczoraj
Ochojno, Pogoni Lwów Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.