Ogłoszenie wstrzymane

Swarzędz Nowa Wieś
os. Macieja Mielżyńskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
399 000
Powierzchnia
45
Cena za m²
8867
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2003
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Swarzędz Nowa Wieś, os. Macieja Mielżyńskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Swarzędz Nowa Wieś, os. Macieja Mielżyńskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Swarzędz Nowa Wieś, os. Macieja Mielżyńskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Swarzędz Nowa Wieś, os. Macieja Mielżyńskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Swarzędz Nowa Wieś, os. Macieja Mielżyńskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Swarzędz Nowa Wieś, os. Macieja Mielżyńskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Swarzędz Nowa Wieś, os. Macieja Mielżyńskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Swarzędz Nowa Wieś, os. Macieja Mielżyńskiego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Swarzędz Nowa Wieś, os. Macieja Mielżyńskiego. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Swarzędz Nowa Wieś, os. Macieja Mielżyńskiego. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Swarzędz Nowa Wieś, os. Macieja Mielżyńskiego. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Swarzędz Nowa Wieś, os. Macieja Mielżyńskiego. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na pierwszym piętrze w niskim bloku usytuowanym na osiedlu Mielżyńskiego w Swarzędzu.

Mieszkanie składa się z:- dużego pokoju z aneksem kuchennym - o powierzchni 17m² plus balkon- drugiego pokoju - o powierzchni 10.5 m²- trzeciego pokoju - o powierzchni 10.5m²- łazienki z wanną - 5 m²- korytarza - 3 m²-strych(znajdujący się na korytarzu w mieszkaniu ) - 3 m²Mieszkanie bo generalnym remoncie ,nie wymaga żadnych nakładów finansowych ,sprzedawane jest w stanie jak na zdjęciach z całym sprzętem AGD i RTV (telewizor ,piekarnik, zmywarka ,mikrofala ,płyta indukcyjna i pralka). Meble w kuchni oraz szafa na korytarzu są wykonane przez Swarzedzkiego stolarza - są to solidne meble na lata (blat w kuchni jest z naturalnego drewna )

Wszystkie okna są uzbrojone w rolety zewnętrze przeciwwłamaniowe ,na balkonie jest siatka na koty. Drzwi na klatkę schodową zostały wymienione na przeciwwłamaniowe.Mieszkanie wyposażone jest w piec dwufunkcyjny gazowy.Niski czynsz - jedynie 230zl do wspólnoty mieszkaniowej .Pod blokiem nie ma problemu z parkowaniem samochodu, jak ma to miejsce na większości osiedli w Swarzedzu i Zalasewie.Dużym atutem mieszkania jest jego położenie względem kierunków świata - sypialnia i gabinet /pokój dziecka jest od wschodu , a salon od ma okna od południa i zachodu ,przez co mieszkanie jest zawsze słoneczne i przytulne.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45 m²
  • 1 piętro w 1-piętrowym bloku z 2003 roku
  • Swarzędz, Nowa Wieś, os. Macieja Mielżyńskiego
  • Balkon, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Swarzędz Nowa Wieś, os. Macieja Mielżyńskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.