Szukaj Dodaj

Pisarzowice - Działka budowlana · 1305 m²

19 800 zł
15 zł / m²
Największy serwis ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się aby zobaczyć dane ogłoszenia
lub
Rejestrując się akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Nie spamujemy. Nie publikujemy na Facebooku.
Jeśli masz konto, zaloguj się.
19 800 zł 15 zł / m²
  • Pisarzowice, gmina Kamienna Góra, powiat kamiennogórski
  • Działka budowlana o powierzchni 1305 m².
  • Długość: 43 m, szerokość: 40 m
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: żywopłot
  • Media: woda, szambo, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
Opis
Karpacz okolice bo od Karpacza tylko 10 km w linii prostej - Pod szczytem Łysa Góra z faktycznym widokiem na Śnieżkę i inne widokowe szczyty górskie w Karpaczu - urocze, rodzinne i klimatyczne działki są w Pisarzowicach na granicy Szarocina w Spokojnej gminie Kamienna Góra - Działki bezpośrednio przy lesie z priv.bramkami do tego lasu, co zapewnia czyste i chłodne powietrze w upały i spacery ze swojej działki po priv. lesie. Działki bezpośrednio od właściciela z pozwoleniem na budowę od zaraz oraz gotowe pod budowę o różnej wielkości o powierzchni od ok.1300 m2 do ok. 3000 m2 z możliwością wydzielenia również większej działki w/g potrzeb Nabywcy - pod zabudowę mieszkaniową , rekreacyjną , letniskową itp.. Zapewniam szybką pomoc w budowie i papierach dla nabywców wraz z wymaganą dokumentacją budowlaną , kierownikiem i projektantem budowy ( termin do 3 - 4 m-cy, do wglądu inne zabudowane szybko działki niedaleko obecnie sprzedawanych). Niebywałe widokowe góry i działki z chronioną prawem Przyrodą a wokół cisza i spokój , czyste leśne wilgotne powietrze śpiew ptaków ( mam zawsze u siebie zajętych w 100% ponad 20 budek lęgowych) oraz chronioną naturę , faunę i florę, zwierzęta dziko żyjące w otulinie Rudawskiego Parku Krajobrazowego oraz nieopodal na południe za ok.6 km od tych działek piękne z krystaliczną wodą źródlaną dziewicze i rekreacyjne górskie jezioro Bukówka zdj.o powierzchni ponad 200 ha oraz ok. 1,5 km ośrodek narciarski Superstacja Czarnów-ski oraz kolorowe jeziorka nominowane do 7 cudów świata. Działki przewiewne poza istniejącą zwartą zabudową wiejską z otwartym widokiem na wszystkie strony świata z prawnym zapewnieniem Dyrektora gazowni, bezpłatnego przyłącza każdego nowego budynku do gazu.
Zdjęcia nr 1, 4, 8, 10, 13, 14, 16, 19 i 20 zrobione ze sprzedawanych 3 działek a pozostałe bliska okolica (np.czyste górskie jezioro Bukówka ok.6 km od działek spacerkiem przez las lub rowerkiem, przedostatnie zdj. faktyczna w/g projektu, budowana pętla expresowej S3 - ok.8 km od działek co zapewni szybki i wygodny dojazd z każdej strony świata na To swoje miejsce dla Każdego.
Zapraszam zawsze do oglądania bo tutaj od zawsze mieszkam ponad 35 lat , może też Tutaj Jest Twoje Miejsce na Ziemi - Sprawdź i Zobacz to tylko chwila i Wiesz albo Szukasz Dalej ? - zbigniew Pisarzowice tel/sms
Obecnie trzy działki które były prawnie wydzielone mają już Nowych Właścicieli którzy je przygotowują do zabudowy - Natomiast kolejne sąsiednie działki zostaną prawnie wydzielone za kilka miesięcy i Możecie już Państwo teraz zamówić, zarezerwować i wybrać Swoją Wymarzoną działkę w/g urzędowego projektu podziału, który zainteresowanym wyślę - a to mój e-mail; stopa@adres.pl
Ogłoszenie dodane ponad tydzień temu
Zadzwoń do właściciela
Tel. 509 ... ...
Pisarzowice Poland
Pisarzowice
Wycentruj na nieruchomości
Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.