Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Łódź Górna
ul. Rolnicza
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
350 000
Powierzchnia
40
Cena za m²
8621
Piętro
4 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Dzień dobry, sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,60 M2 na zamkniętym monitorowanym osiedlu Chojny Park 2. Mieszkanie jest częściowo umeblowane, wyposażone w sprzęt AGD. Podłogę wykończono panelami quick-step. W przedpokoju znajduję się pojemna szafa zrobiona pod wymiar. Łazienka wyposażona jest w prysznic z deszczownica oraz oświetleniem LED. Do mieszkania przynależy wykończony drewnem i szklaną balustradą taras o powierzchni 6,19 m2, komórka lokatorska o powierzchni 4,22 m2 oraz położony przy wejściu do klatki prywatne miejsce parkingowego. Ekspozycja okna tarasowego na stronę południową czyni salon jasnym i słonecznym. Lokal znajduję się w apartamentowcu z windą. Do dyspozycji najmłodszych lokatorów są dwa place zabaw na terenie osiedla. Nieopodal znajduję się Dworzec Kolejowy Łódź Chojny, przystanki autobusowe i tramwajowe z bezpośrednim dojazdem do centrum i Dworca Łódź Kaliska. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkole, sklepy, siłownia. Aktualnie przy ul Rzgowskiej i Strażackiej budowane są dwa centra handlowe. W pobliżu znajdują się również miejsca do rekreacji między innymi Stawy Jana i Park na Młynku. Osiedle otoczone jest zielenią, w której znaleźć przestrzeń zarówno do spacerów jak i rowerowych wycieczek.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,60 m²
  • 4 piętro w apartamentowcu z windą
  • Łódź, Górna, ul. Rolnicza
  • Taras, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Górna, Rolnicza Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.