Spalona

działka rekreacyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
250 000
Powierzchnia
424
Cena za m²
590
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka rekreacyjna Spalona. Zdjęcie 1 Działka rekreacyjna Spalona. Zdjęcie 2 Działka rekreacyjna Spalona. Zdjęcie 3 Działka rekreacyjna Spalona. Zdjęcie 4 Działka rekreacyjna Spalona. Zdjęcie 5 Działka rekreacyjna Spalona. Zdjęcie 6 Działka rekreacyjna Spalona. Zdjęcie 7 Działka rekreacyjna Spalona. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Do sprzedania działka rekreacyjna z zadbaną zielenią i malutkim domkiem (12 m2) + taras (25 m2). Domek jest niewykończony. Jest możliwość rozbudowy o kolejne 10 m2 (przynajmniej wg. mojego planu ;))

Działka ma ok. 15 m szerokości i ok. 30 m długości. Podzielona jest na strefę zieloną ok. 20 m2 z podjazdem na 2x auta, trawnikiem, liniami drzew i krzewów. Są drzewka owocowe kolumnowe, są też tuje, cedry japońskie i inne iglaki oraz drzewka ozdobne - załączam na fotkach. Jest też sporo krzewów borówek i traw ozdobnych.
Teren jest ogrodzony siatką + matami wiklinowymi/trzcinowymi. Na sam cypel trzeba wjechać przez pierwszą bramę, natomiast na teren działki prowadzi druga brama przygotowana pod silnik elektryczny do otwierania zdalnego (zaznaczyłem na mapce).
W strefie zielonej znajduje się też domek z tarasem. Domek - konstrukcja drewno + osb + ocieplony styropianem, taras - kompozyt antracyt.

Druga strefa działki to plaża piaskowa z miejscem na ognisko i drewnianą konstrukcją - huśtawka, ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia i dużo gadgetów dla dzieci. W pasach przy siatce są wysokie trawy ozdobne - pampasowe oraz gracillimusy.

Na działce jest szambo, studnia i prąd.
W domku jest jedno pomieszczenie + czynna toaleta. Instalacja elektryczna jest położona - są gniazdka, światło itp. Z lewej strony domku jest zadaszona przestrzeń na narzędzia i drewno.

Jest to doskonałe miejsce na weekendowy wypoczynek dla rodziny z dziećmi jaki i zapalonych wędkarzy - obecność ryb potwierdzona.

Cena obejmuje zakup działki z domkiem z wyposażeniem.
Zapraszam na indywidualną prezentację po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.

Nie odpisuję na SMS.
Proszę dzwonić bezpośrednio.

  • Spalona, gmina Kunice, powiat legnicki
  • Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 424 m².
  • Długość: 20 m, szerokość: 30 m
  • Ogrodzenie: siatka
  • Media: woda, szambo
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Spalona Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.