Głogoczów

działka budowlana na sprzedaż

Cena
215 000
Powierzchnia
1450
Cena za m²
148
Ogłoszenie
Działka budowlana Głogoczów. Zdjęcie 1 Działka budowlana Głogoczów. Zdjęcie 2 Działka budowlana Głogoczów. Zdjęcie 3 Działka budowlana Głogoczów. Zdjęcie 4 Działka budowlana Głogoczów. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Zapraszamy do zakupu działki budowlanej, na której może powstać nowy dom dla twojej rodziny, lub budynek rekreacji sezonowej z możliwością przekształcenia. Według MPZP jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową i zagrodową, z dopuszczeniem funkcji uzupełniającej. W szerszym prostokącie parceli zmieści się duży dom. Węższy to idealna przestrzeń na twój ogród, plac zabaw dla dzieci, lub duży grill.... Na uwagę zasługuje położenie działki: - Na lekkim wzniesieniu, co daje możliwość podziwiania górskich pejzaży i ułatwia meliorację. - 200 m od szkoły i przedszkola. - 300 m od marketu. - 1 km od tzw.: "Zakopianki". - Bardzo łatwy dojazd do Krakowa, Myślenice i Zakopanego. - Blisko centrum Głogoczowa, a jednocześnie odpowiednio oddalona od drogi krajowej, żeby móc cieszyć się ciszą. Dla wielbicieli naturalnych dzieł sztuki warto dodać, iż tuż obok działki znajduje się wąwóz, którego widok, zapiera dech w piersiach. Droga do działki jest drogą prywatną. Istnieje możliwość jej utwardzenia i dodatkowo można zrobić wjazd z drugiej strony działki. To ułatwi jej podział na dwie niezależne nieruchomości z możliwością zabudowy. Tak jak w wizualizacji. Edyta Górka Koloseum Nieruchomości tel: [numer] e-mail [email] Z nami 100% bezpieczna transakcja ! Pomagam w uzyskaniu finansowania i obsłudze prawnej w trakcie całego procesu sprzedaży. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność,  
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 19837

  • Głogoczów, gmina Myślenice, powiat myślenicki
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1450 m².
  • Długość: 18 m, szerokość: 86 m
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Głogoczów Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.