Szczecin Warszewo
ul. Tadeusza Wieczorowskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
509 000
Powierzchnia
62
Cena za m²
8157
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2010
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Tadeusza Wieczorowskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Tadeusza Wieczorowskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Tadeusza Wieczorowskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Tadeusza Wieczorowskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Tadeusza Wieczorowskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Tadeusza Wieczorowskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Tadeusza Wieczorowskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Tadeusza Wieczorowskiego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Tadeusza Wieczorowskiego. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Tadeusza Wieczorowskiego. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Tadeusza Wieczorowskiego. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Tadeusza Wieczorowskiego. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Tadeusza Wieczorowskiego. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Warszewo, ul. Tadeusza Wieczorowskiego. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie BEZCZYNSZOWE własnościowe na Warszewie. 62,4 m2 powierzchni użytkowej z dodatkową antresolą o powierzchni ok. 40 m po podłodze. Mieszkanie usytuowane jest w budynku 7 lokalowym (2 klatki) położonym w spokojnej i urokliwej uliczce z niskimi domkami jednorodzinnymi. Teren budynku ogrodzony płotem z bramą zamykaną na pilota. Mieszkanie ma zapewnione 1 miejsce postojowe na posesji. Pod domem również ogólnodostępny parking. Części wspólne z licznymi nasadzeniami, wydzielone także miejsce dla najmłodszych z piaskownicą, huśtawką i ławką. Oferowane mieszkanie znajduje się na 2 (ostatnim) piętrze budynku. W klatce znajdują się tylko 3 mieszkania, każde mieszkanie na osobnym poziomie.

Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym (ok 35 m). Wystawienie okien południowy zachód sprawia, że jest to pomieszczenie bardzo dobrze doświetlone. Łazienka ok. 4,5 m, duża sypialnia (ok. 15 m) z szafą w zabudowie typu komandor oraz wyjściem na balkon o pow. ok 9 m. Wystawienie okien w sypialni północny wschód, przedpokój z garderobą, w której częściowo umiejscowione zostały schody na antresolę Na antresoli jedno duże pomieszczenie z dwoma oknami dachowymi, wydzielone miejsce na garderobę oraz liczne schowki i zakamarki. Wysokość max. na antresoli ok 1,8 m na dość znacznej powierzchni. Pomieszczenie śmiało może być wykorzystane jako trzeci pokój.

W cenie nieruchomości pozostają stałe zabudowy w kuchni (wraz ze sprzętami), łazience oraz szafa w sypialni.

Ogrzewanie z dwu obiegowego pieca gazowego z podwójną komorą spalania, umiejscowionego w łazience. Internet – kabel z linią telefoniczną, Na dachu zbiorcza antena telewizyjna.

Niskie koszty utrzymania.

W bezpośrednim sąsiedztwie dosłownie na wyciągniecie ręki przychodnia, żłobek, apteka, 3 dyskonty, sklep budowlany, punkty gastronomiczne, przystanki autobusowe (2 linie). Również niedaleko szkoła podstawowa nr 7, przedszkole. Dojazd do centrum zajmuje parę minut samochodem. Bliskość centrum a jednocześnie klimat mieszkania w bardzo spokojnym i cichym miejscu na ulicy z niską zabudową jednorodzinną to niepowtarzalny atut tej nieruchomości. Wydanie kluczy możliwe za ok. 3 miesiące.

Oferta prywatna bez pośrednictwa. Zapraszam na prezentację.

  • Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,40 m²
  • 2 piętro w 2-piętrowym domu wielorodzinnym bez windy z 2010 roku
  • Szczecin, Warszewo, ul. Tadeusza Wieczorowskiego
  • Balkon, zewnętrzne miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Szczecin Warszewo, Tadeusza Wieczorowskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.