Wrocław Fabryczna
ul. Heinricha Lauterbacha
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
1 100 000
Powierzchnia
97
Cena za m²
11340
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2018
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Fabryczna, ul. Heinricha Lauterbacha. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Fabryczna, ul. Heinricha Lauterbacha. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Fabryczna, ul. Heinricha Lauterbacha. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Fabryczna, ul. Heinricha Lauterbacha. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Fabryczna, ul. Heinricha Lauterbacha. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Fabryczna, ul. Heinricha Lauterbacha. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Fabryczna, ul. Heinricha Lauterbacha. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Fabryczna, ul. Heinricha Lauterbacha. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Fabryczna, ul. Heinricha Lauterbacha. Zdjęcie 9 Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Fabryczna, ul. Heinricha Lauterbacha. Zdjęcie 10 Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Fabryczna, ul. Heinricha Lauterbacha. Zdjęcie 11 Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Fabryczna, ul. Heinricha Lauterbacha. Zdjęcie 12 Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Fabryczna, ul. Heinricha Lauterbacha. Zdjęcie 13 Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Fabryczna, ul. Heinricha Lauterbacha. Zdjęcie 14 Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Fabryczna, ul. Heinricha Lauterbacha. Zdjęcie 15 Mieszkanie 4-pokojowe Wrocław Fabryczna, ul. Heinricha Lauterbacha. Zdjęcie 16
Lista zdjęć

Duże mieszkanie podzielone na dwa niezależne WUWA II
Sprzedam lokal mieszkalny podzielony na dwa niezależne mieszkania 45m2 i 52m2.

Idealne pod wynajem lub dla osoby która chce opiekować się swoimi bliskimi zachowując jednocześnie komfort prywatności.

Mieszkania mają niezależne linie: energetyczną, centralnego ogrzewania, wody zimnej i ciepłej, osobny domofon a także odrębne liczniki na wszystkie media.

Mieszkanie nr 1 (45m2) składa się z:

Przestronnego pokoju dziennego z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka w zabudowie, piekarnik elektryczny, indukcyjna płyta grzewcza i okap).

Z pokoju dziennego jest wyjście na duży przeszklony balkon wyłożony gresem (7m2) z widokiem na teren zielony należący wyłącznie do wspólnoty (nie na ulicę).

Sypialni dobrze oświetlonej dzięki dużym oknom usytuowanym na teren zielony należący do wspólnoty.

Łazienki z dużym prysznicem i pralką w zabudowie.

Na wszystkich oknach zamontowane są zewnętrzne rolety. Na dwuskrzydłowym oknie tarasowym rolety są sterowanie elektrycznie.Mieszkanie nr 2 (52m2) składa się z:

Jasnego i przestronnego pokoju dziennego wraz z wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka wolnostojąca, wolnostojąca kuchenka elektryczna z piekarnikiem). Z pokoju dziennego jest wyjście na duży taras (32m2).

Sypialni o dużym metrażu z szafą ubraniową.

Łazienki z kabina prysznicową i pralką.

Każde z okien w mieszkaniu wyposażone jest w zewnętrzne rolety, sterowane elektrycznie i ręcznie. W mieszkaniu jest także klimatyzacja.

Oba mieszkania mają niezależne wejścia główne za zamkniętymi drzwiami należącymi do części wspólnej. Za głównymi drzwiami wejściowymi znajduje się niewielki wspólny przedpokój (dodatkowe pomieszczenie na wierzchnie okrycia), a z niego osobne wejścia do mieszkań. To rozwiązanie pozwala bez większych nakładów, szybko i bezproblemowo zmienić przeznaczenie tych dwóch niezależnych mieszkań na jedno o dużej powierzchni.

Do mieszkań przynależy garaż dwustanowiskowy (29mkw) znajdujący się w budynku na parterze a oprócz tego jeszcze dwa wyznaczone stanowiska parkingowe usytuowane na części wspólnej wspólnoty, do których dostęp ( za zamkniętą zautomatyzowaną bramą) mają jedynie mieszkańcy bloku.

Teren wspólnoty obejmuje także zadbany ogród, trawnik, z rabatami wysokich ozdobnych traw i drzewa. Klatka schodowa ma dwa niezależne wyjścia. Na teren ogrodu i na ulicę.

Modelowe osiedle WUWAII we Wrocławiu jest dobrze skomunikowane dzięki linii tramwajowej nr 3,10 i 20 a przystanek znajduje się ok. 4-5 minut pieszo od budynku oraz znajdującemu się w niedalekiej odległości wyjazdowi na AOW a także stacji kolejowej Wrocław-Stadion. Zarówno budynek wspólnoty jak i mieszkania są komfortowe w użytkowaniu, a sąsiedztwo bezproblemowe. Po przeciwnej stronie ulicy kąpielisko Glinianki i Stadion.      

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 97 m²
  • 2 piętro w 2-piętrowym bloku z 2018 roku
  • Wrocław, Fabryczna, ul. Heinricha Lauterbacha
  • Balkon, garaż, aneks kuchenny
  • Okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wrocław Fabryczna, Heinricha Lauterbacha Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.