Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.

Orzechowo

działka budowlana na sprzedaż

Cena
135 000
Powierzchnia
3230
Cena za m²
42
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu

Oferta dotyczy działki budowlanej nr 86/9 o powierzchni 3230 m2 z wydanymi warunkami zabudowy dla 3 domów wolnostojących. W najbliższym czasie działka zostanie podzielona na trzy mniejsze, kosztujące 50 000 zł każda. W przypadku zakupu całości cena jest niższa oraz mają Państwo możliwość podziału działki i ewentualnego zarobku we własnym zakresie. Inwestycja doskonale sprawdzi się jako lokata kapitału przy aktualnym poziomie inflacji.
Działka usytuowana we wsi Orzechowo, 25 km od Ełku i 6 km od Starych Juch, nad naturalnym jeziorem Szóstak. Działka położona jest niedaleko drogi głównej w Orzechowie, a jednocześnie jest od niej odseparowana linią zabudowań. Dzięki temu nie musimy się martwić zarówno o odśnieżenie drogi – o to zadba gmina, jak i o przejeżdżające nią samochody – nie widać ich ani nie słychać.
Z działki rozpościera się piękna panorama – z jednej strony pola po horyzont, z drugiej strony za drzewami widać jezioro (około 250m w linii prostej). Działka znajduje się na kilkumetrowym wzniesieniu, więc jest bardzo dobrze nasłoneczniona, co może przełożyć się na wyższą wydajność w przypadku chęci wykorzystania paneli słonecznych w swoim domu.
Dojazd do Orzechowa prowadzi drogą asfaltową, ostatnie 150 metrów do działki to zadbana droga polna, nie stanowiąca żadnej przeszkody dla typowych aut osobowych, co widać na niektórych zdjęciach. Działka jest względnie płaska, bez obszarów trwałego występowania wody.
Plaża gminna (widoczna na zdjęciu) znajduje się 300 m od działki. O czystość oraz skoszenie plaży dba urząd gminy, dzięki czemu nie musimy się martwić jej utrzymaniem.
Media: Woda i prąd w sąsiedztwie – około 150 m od działki.

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Chętnie udzielę dodatkowych informacji.

  • Orzechowo, gmina Stare Juchy, powiat ełcki
  • Działka budowlana o powierzchni 3230 m².
  • Zobacz plan w serwisie geoportal.gov.pl
  • Dojazd: polny
  • Media: woda nieprzyłączona, prąd nieprzyłączony
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Orzechowo Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się i uzyskaj dostęp:
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.