Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników Katowice Śródmieście uniwersytecka
95 000 zł
5 588 zł/m²
17 m²
Katowice Śródmieście, uniwersytecka
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Do sprzedania garaż murowany o powieszchni 17 m2 w zabudowie szeregowej , do odświeżenia , brama wjazdowa uchylna , spółdzielcze prawo własnościowe
-
uniwersytecka, Katowice Śródmieście
-
Na sprzedaż garaż/miejsce parkingowe o powierzchni 17 m²
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
19000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
19000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat