Głuchów
Głuchów
dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
519 000
Powierzchnia
210
Cena za m²
2471
Pow. działki
2200
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1952
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 5 pokoi Głuchów, Głuchów. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 5 pokoi Głuchów, Głuchów. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 5 pokoi Głuchów, Głuchów. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 5 pokoi Głuchów, Głuchów. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 5 pokoi Głuchów, Głuchów. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 5 pokoi Głuchów, Głuchów. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 5 pokoi Głuchów, Głuchów. Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 5 pokoi Głuchów, Głuchów. Zdjęcie 8 dom wolnostojący, 5 pokoi Głuchów, Głuchów. Zdjęcie 9 dom wolnostojący, 5 pokoi Głuchów, Głuchów. Zdjęcie 10 dom wolnostojący, 5 pokoi Głuchów, Głuchów. Zdjęcie 11 dom wolnostojący, 5 pokoi Głuchów, Głuchów. Zdjęcie 12 dom wolnostojący, 5 pokoi Głuchów, Głuchów. Zdjęcie 13 dom wolnostojący, 5 pokoi Głuchów, Głuchów. Zdjęcie 14 dom wolnostojący, 5 pokoi Głuchów, Głuchów. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Jesteś osobą przedsiębiorczą i masz doskonały plan jak rozwinąć swój pomysł na biznes? Brakuję Ci tylko idealnego miejsca by zrealizować swoje marzenie? To idealnie trafiłeś.

Świetna inwestycja w okolicach miasta Łańcut w miejscowości Głuchów 564 przy drodze krajowej nr 94. Na 22 arowej działce z pokaźnym parkingiem o regularnym kształcie, z pasami zieleni, pełnymi różnorodnych drzew i krzewów, znajduje się dom jednorodzinny o pow. 90m2 oraz lokal użytkowy o pow. 120m2 do dowolnej adaptacji z możliwością rozbudowy (posiada pełną dokumentację oraz projekt rozbudowy).

Jednopoziomowy dom wybudowany w 1952 r. mieści w sobie wiatrołap (3,8m2), z którego bezpośrednio przechodzisz do hallu, znajdują się w nim wejścia do dwóch sypialni (kolejno 11,2m2 oraz 17,6m2), przechodząc dalej wejdziesz do serca każdego domu, gdzie spotykają się wszyscy domownicy i spędzają ze sobą wolny czas dzieląc się troskami, mowa tu oczywiście o kuchni, o odpowiednich wymiarach aby stworzyć funkcjonalny aneks z jadalnią mierzący 14,9 m2. Kolejne dwa pokoje, pierwszy połączony z kuchnią to świetny kandydat na salon (12,3 m2), drugi to twój wymarzony gabinet do pracy o pow. 12,6 m2., w którym przy małej czarnej lub szklance dobrego trunku będziesz obmyślać kolejne nowatorskie pomysły. Z korytarza dostaniesz się również do pomieszczenia przechodniego (7,8 m2), gdzie masz dostęp do małej piwniczki z kotłownią, wejście na strych oraz połączenie z łazienką (6,8m2).

Lokal użytkowy pełniący wcześniej funkcję restauracji posiada mały ganek (2,4m2), znajdują się w nim wejścia do łazienki (9,4m2) z trzema kabinami wc mierzącymi 1,3 m2 każda, oraz do urokliwej sali z barem (38,7m2) przygotowanej przez wspaniałych artystów z wizją zajmujących się na co dzień konserwacją zabytków. Dzięki ich ciężkiej pracy przeniesiesz się do magicznego miejsca, w którym wypróbujesz wyszukanych potraw szefa restauracji. Z Sali przechodzisz do kuchni podzielonej na dwa pomieszczenia, pierwsze (19,2m2) wraz z dodatkowym wyjściem na zewnątrz i drugie o pow. 24,1 m2. Doskonała kuchnia aby dostosować ją do swoich wymagań i potrzeb, dzięki dużej powierzchni daje wiele możliwości na stworzenie idealnego miejsca do kreowania autorskich dań i przepisów. Oprócz tego zaplecze pełne dodatkowych pomieszczeń (kolejno 1,5 m2 oraz 2,6m2), schodów do piwnicy (14,25m2) i wejścia do części socjalnej (5,9m2) z łazienką i wc (2,8m2). Włącznie z tylnym wyjściem z lokalu.

Dom oraz lokal ogrzewane są piecami gazowymi, ocieplone, wykończone tynkiem akrylowym oraz pokryte dachem z blachy. Front elewacji budynku użytkowego pokryty jest płytkami.

W sąsiedztwie nieruchomości zabudowania jednorodzinne oraz rozwijająca się strefa ekonomiczna co stanowi idealną lokalizację dla przyszłego inwestora. Dogodne położenie pod względem komunikacyjnym (wspomniana droga krajowa 94, autostrada a4) jest kolejnym atutem dla rozwoju nowego przedsiębiorstwa.

Nie czekaj aż ktoś inny zrealizuje twoje marzenia! Zadzwoń i umów się na prezentację.  

  • Głuchów, Głuchów, gmina Łańcut, powiat łańcucki
  • Dom wolnostojący o powierzchni 210 m², 5 pokoi, wybudowany w 1952 roku
  • Działka 2200 m²
  • Budynek w stanie do zamieszkania, z aneksem kuchennym
  • Piwnica, ogrzewanie gazowe
  • Dach: blacha
  • Media: gaz
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Głuchów, Głuchów Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.