Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Lubin
ul. Władysława Reymonta
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
270 400
Powierzchnia
52
Cena za m²
5200
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1990
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie własnościowe na parterze w bloku ocieplonym z nową elewacją w kolorowej dzielnicy Lubina Ustronie IV. Mieszkanie do odświeżenia - okna plastikowe, podłogi panele, kuchnia, łazienka, WC w płytkach. Mieszkanie zamieszkiwały osoby niepalące. Opłaty stałe czynsz około 550 zł - 660 zł zgodnie z użyciem wody i ogrzewania. Woda miejska ciepła i zimna oraz ogrzewanie miejskie i gaz w kuchni wliczony w czynsz. Klatka schodowa oraz chodnik i trawnik przed blokiem pod względem ewentualnych napraw czy remontów jak i czystości utrzymywane są przez Administratora czyli Spółdzielnię. Mieszkanie składa się z przedpokoju dość przestronnego, dwóch pokoi - mniejszy i większy oraz kuchni, osobno WC i łazienki . Nie ma pomieszczeń przechodnich, do każdego pomieszczenia wchodzi się z przedpokoju. Mieszkanie posiada balkon oraz przynależną piwnicę.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku bez windy z 1990 roku
  • Lubin, ul. Władysława Reymonta
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Lubin, Władysława Reymonta Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.