Wałbrzych Biały Kamień
ul. Piotra Wysockiego
działka inwestycyjna na sprzedaż

Cena
990 000
Powierzchnia
5652
Cena za m²
175
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka inwestycyjna Wałbrzych Biały Kamień, ul. Piotra Wysockiego. Zdjęcie 1 Działka inwestycyjna Wałbrzych Biały Kamień, ul. Piotra Wysockiego. Zdjęcie 2 Działka inwestycyjna Wałbrzych Biały Kamień, ul. Piotra Wysockiego. Zdjęcie 3
Lista zdjęć

Wyjątkowa działka pod inwestycję! 200 m od Starej Kopalni, 600 m od budowanego właśnie Centrum Przesiadkowego w Wałbrzychu, przy głównej arterii miasta. Działka o powierzchni 5652 m.kw. z przeznaczeniem pod działalność usługową, handlową, gastronomię , parking. Działka jeszcze nie uzbrojona ale media w bliskiej odległości (głównej drodze). Wyjątkowa lokalizacja bezpośrednio przy centrum kulturalnym Stara Kopalnia, w pobliżu (600 m) nowego przystanku kolejowego Wałbrzych Centrum i przylegającego do niego dworca kolejowego i autobusowego wraz Galerią Handlową,1 km od  Parku Wodnego AQUA ZDRÓJ. To niebywała gratka dla inwestora,lub doskonała lokata kapitału  ponieważ ceny działek wokół szybko rosną . Oferta bezpośrednio od właściciela !

  • ul. Piotra Wysockiego, Wałbrzych Biały Kamień, powiat wałbrzyski
  • Działka inwestycyjna o powierzchni 5652 m².
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wałbrzych Biały Kamień, Piotra Wysockiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Dołącz do 3 milionów użytkowników i przeglądaj bazę 50 tys. ogłoszeń bez pośredników
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.