Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.

Domkowo

działka rolna na sprzedaż

Cena
80 000
Powierzchnia
36100
Cena za m²
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu

OKAZJA bardzo tanie grunty rolne ,tylko za 51 % cen GUS-owskich. !

Klimat się ociepla, więc kup nieruchomość nad rzeczką.
Nie jesteś rolnikiem indywidualnym to nim zostań za zgodą KOWR w Olszynie. Biuro Nieruchomości METR KWADRAT sprzeda TANIO grunty rolne o pow. 3,61 ha w Domkowie gm. Grunwald obręb Domkowo.
W skład kompleksu wchodzą 3 połączone działki nr 222/1 o pow. 0,2ha, nr 222/3 o pow. 2,21 ha z dostępem do rzeczki Grabiczek i nr 295 o pow. 1,18ha z dostępem do drogi gruntowej. .Grunty kl. IV stanowią 2,75 ha, kl. V- 0,62 ha nieużytki 0,24 ha. Część gruntów jest zadrzewiona czyli można pozyskać własny opał. Jeżeli chcesz wszystkie grunty uprawiać rolniczo to istnieje możliwość bezpłatnego wycięcia zadrzewień i zakrzaczeń i przywrócenie rolniczo w zamian za uzysk drewna.Teren lekko pagórkowaty z bezpośrednim dostępem do drogi . Gmina Grunwald nie posiada aktualnego MPZP. W studium uwarunkowań działki przeznaczone są jako " tereny przeznaczone do produkcji rolnej ". Jest nowa asfaltowa droga gminna Szczepankowo-Domkowo. Działki leżą na ekologicznym obszarze NATURA 2000. Obok siedlisko o pow.0,34 ha . Można tanio dodatkowo kupić udział 43/100 w siedlisku (udział w budynku mieszkalnym z dwoma osobnymi wejściami i 2 budynkach gospodarczych) .

  • Domkowo, gmina Grunwald, powiat ostródzki
  • Działka rolna o powierzchni 36100 m².
  • Ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda, prąd
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Domkowo Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się i uzyskaj dostęp:
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.