Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.

Karwiany
ul. Lipowa
działka inwestycyjna na sprzedaż

Cena
835 125
Powierzchnia
4913
Cena za m²
170
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Przedmiotem sprzedaży jest grunt położony w południowych okolicach Wrocławia, zaledwie 7 km od ścisłego centrum miasta. Powierzchnia działki to 4912,5 m2. Dla terenu została opracowana koncepcja zabudowy oparta na istniejącym studium zagospodarowania przestrzennego. Koncepcja zakłada wybudowanie na działce czterech domów wolnostojących - każdy posadowiony na działce o powierzchni 1140 m2 plus udział prywatnej drodze dojazdowej. Domy w ekspozycji północ - południe (wjazd od północy, ogród od południa). Grunt położony 1km od Ołtaszyna we wsi Karwiany Komorowice zaraz za Wysoką. Bardzo dobra dostępność komunikacyjna ze względu na bliskość autostrady A4 i AOW. Dojazd drogą asfaltową, ostatni odcinek drogą utwardzoną. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Żórawina działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą. Grunt typowo inwestycyjny. W najbliższym czasie będzie możliwe uzyskanie warunków zabudowy ze względu na bliskość nowo powstającego osiedla. Ewentualny spodziewany wzrost wartości 100 %. Polecam!!!

  • ul. Lipowa, Karwiany, gmina Żórawina, powiat wrocławski
  • Działka inwestycyjna o powierzchni 4913 m².
  • Numer ewidencyjny działki: 35/9
  • Długość: 50 m, szerokość: 90 m
  • Dojazd: utwardzony
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 5 dni temu
Karwiany, Lipowa Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.