Oleśnica Centrum

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
389 000
Powierzchnia
50
Cena za m²
7780
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica Centrum. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica Centrum. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica Centrum. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica Centrum. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica Centrum. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica Centrum. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica Centrum. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica Centrum. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie własnościowe znajdujące się przy samym centrum Oleśnicy, w pobliżu szkoła kościół, przystanek pks, sklepy spożywcze.
Mieszkanie rozkładowe, z przedpokoju wchodzi się osobno do każdego pomieszczenia jedynie kuchnia jest połączona z salonem.
Mieszkanie 2 lata temu przeszło generalny remont : nowa instalacja elektryczna, wodna oraz gazowa, nowe okna, podłogi, kuchnia robiona na wymiar w pokojach gładzie oraz podwieszane sufity. Do mieszkania przynależy duży zadaszony balkon od strony podwórka około 5 mkw oraz piwnica. Lokal posiada ogrzewanie miejskie bez podzielników, opłaty za dwie osoby dorosłe to około 400 zł w tym są wliczone śmieci, woda, ogrzewanie wszelkie opłaty administracyjne i fundusz remontowy (blok posiada własny węzeł cieplny).

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy
  • Oleśnica, Centrum
  • Balkon, piwnica
  • Mieszkanie w wysokim standardzie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Oleśnica Centrum Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.